​DFDS PRĀMJU LĪNIJAS – LIELISKS ATVAĻINĀJUMA SĀKUMS​​

DFDS Seaways ir viena no lielākajām prāmju operatorēm Ziemeļeiropā. Tā saviem pasažieriem piedāvā iespēju izmantot astoņas prāmju līnijas un nokļūt lielākajās Eiropas un Skandināvijas ostās Baltijas jūras un Ziemeļjūras piekrastēs. DFDS izvēlas tie, kuri vēlas izbaudīt ceļojumu pa jūru un atpūsties, kuri ceļojumu ar prāmi uzskata par labu atvaļinājuma vai darījumu brauciena sākumu. Prāmis ir lieliska alternatīva saspringtam lidojumam ar lidmašīnu, turklāt var ceļot, ņemot līdzi savu automobili un mājdzīvnieku, bet bagāžas svars netiek ierobežots.

PRĀMJI UZ VĀCIJU​

Keltai-klaipeda-kylis 

Klaipēda - Ķīle​

Prāmju līnija Klaipēda-Ķīle savieno Lietuvu un Ziemeļvāciju. Šo līniju apkalpo prāmji REGINA SEAWAYS un VICTORIA SEAWAYS, kas kursē 7 reizes nedēļā abos virzienos. Tie izbrauc no Centrālā Klaipēdas termināla (CKT)​​ un no prāmju termināļa Ostuferhafen Ķīlē.​

​PRĀMJI UZ ZVIEDRIJU


Keltai-klaipeda-karlshamnas

Klaipēda - Karlshamna​

Prāmju līnija Klaipēda-Kārlshamna savieno Lietuvu un Dienvidzviedriju. Prāmji OPTIMA SEAWAYS, ATHENA SEAWAYS un PATRIA SEAWAYS, kursē katru dienu no Centrālā Klaipēdas termināla (CKT)​​​ un Prāmju termināla Kārlshamnā.
Keltai-paldiski-kapelskaras

Paldiski - Kapelskāra​

Prāmju maršruts Paldiski - Kapelskāra savieno Igauniju un Zviedriju. Šo līniju apkalpo prāmis LIVERPOOL SEAWAYS, kas kursē 6 reizes nedēļā abos virzienos. Ceļojuma ilgums ‒ 9 stundas. Prāmis izbrauc no ostām: Paldiski Pöhjasadam (Igaunijā) un Kapellskärs hamn (Zviedrijā).

​PRĀMJI UZ ANGLIJU

​​Kletai-kale-doveris

Duvra - Kalē

Mūsu prāmji kursē uz Kalē un Duvru 15 reizes diennaktī. Prāmju reisi pāri Lamanša jūras šaurumam no Duvra uz Kalē ilgst vien 90 minūtes.

Keltai-diunkerkas-doveris

Dover - Dunkerque​

​​Prāmju līnija Dovera-Denkerka ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas pavadīt nedēļas nogali vai atvaļinājumu Francijā vai Anglijā. Ceļojums ar prāmi pāri Lamanša jūras šaurumam ilgst tikai 2 stundas. DFDS Seaways katru dienu piedāvā 12 prāmju reisus no Denkerkas ostas uz Doveru un atpakaļ. 

​​​Keltai-amsterdamas-niukaslis

​​Amsterdama - Ņūkāsla

Ņūkāslas-Amsterdamas (IJmuideno) prāmju līnija savieno Ziemeļaustrumu Angliju un Ziemeļu Holandi. Prāmji šajā līnijā kursē 7 reizes nedēļā abos virzienos. Ceļojuma ilgums ir apmēram 16,5 stundas. Izbaudiet nakts ceļojumu pa jūru un patīkami pavadiet laiku Amsterdamā vai Ņūkāslā.

​PRĀMJI UZ NORVĒĢIJU​

Keltai-kopenhaga-oslas

Kopenhāgena – Oslo​

​Prāmju līnija Kopenhāgena-Oslo savieno Dāniju un Dienvidnorvēģiju. Šajā maršrutā prāmji kursē 7 reizes nedēļā no abām ostām. Ceļojuma ilgums ir apmēram 17 stundas. Izbraukšana ir vēlā pēcpusdienā, bet otrā ostā prāmis piestāj agri no rīta.

Prāmju līnija Kopenhāgena-Oslo savieno Dāniju un Dienvidnorvēģiju. Šajā maršrutā prāmji kursē 7 reizes nedēļā no abām ostām. Ceļojuma ilgums ir apmēram 17 stundas. Izbraukšana ir vēlā pēcpusdienā, bet otrā ostā prāmis piestāj agri no rīta.