​DFDS Prāmju biļetes

Tiem, kuri ceļo pa Baltijas jūru, piedāvājam prāmju biļetes uz Vāciju un Zviedriju. DFDS maršrutu klāstu papildina arī ceļojumi ar prāmi pa Ziemeļjūru un Lamanša jūras šaurumu.​

Meklējat lētākas prāmja biļetes?

Tiem, kuri taupa savu laiku un naudu, ērtākais biļešu iegādes veids – pirkt prāmju biļetes internetā.​
Neizdodas atrast izdevīgu cenu? Ir vajadzīgs padoms? Vērsieties mūsu informācijas centrā​:
I-V, 8:00-17:30 h​., +370 46 323232,​ pax.lt@dfds.com

Vērsieties mūsu informācijas centrā, un mēs atradīsim Jums vislabāko piedāvājumu! Pa tālruni varat ne tikai pasūtīt prāmja biļetes, bet arī uzzināt citu Jūs interesējošu informāciju. Vienmēr garantējam laipnu un informatīvu apkalpošanu, uzmanību ikvienam klientam. Piezīme: prāmju biļešu pasūtījumiem pa tālruni, e-pastu vai prāmju terminālu kasēs tiek piemērota administratīvā nodeva 15​​.

Jums nav norēķinu kartes vai tā netiek pieņemta biļešu pasūtīšanas internetā sistēmā?​

Lūdzam sazināties ar mums 1 stundas laikā (vēlāk pasūtījums tiks dzēsts) no mēģinājuma pasūtīt prāmja biļetes internetā, un mēs pabeigsim Jūsu pasūtījumu bez papildu administratīvās maksas. Par šādu biļeti norēķināties varēsit arī ar pārskaitījumu.

Vēlaties norēķināties ar pārskaitījumu?

Ja līdz ceļojuma datumam ir ne mazāk kā 3 darba dienas, sazinieties ar mūsu informācijas centru un par prāmju biļetēm varēsit norēķināties ar pārskaitījumu! Diemžēl norēķināšanās ar pārskaitījumu par īpašo piedāvājumu biļetēm nav iespējama.

Tiem, kuri ceļo ar prāmju līnijām Klaipēda-Ķīle un Klaipēda-Kārlshamna, piedāvājam dažādas atlaides un akcijas. Nepalaidiet garām iespēju izmantot lētu prāmju biļešu piedāvājumus. Pērkot īpašos piedāvājumus, norēķināties ar pārskaitījumu nevar, samaksa jāveic uzreiz ar norēķinu karti.

Ceļojums ar DFDS prāmjiem​

DFDS prāmji ir droši un piemēroti gariem ceļojumiem. Uz prāmjiem ir dažādas kajītes, tāpēc noteikti atradīsit tādu, kas ir vispiemērotākā Jūsu vajadzībām un prasībām ceļojuma laikā. Pasažieru ērtībām uz visiem prāmjiem darbojas ēdināšanas vietas, veikali, ir ierīkotas vietas smēķēšanai, lifti u. c. Prāmji ir ierīkoti tā, lai ceļojums nekļūtu garlaicīgs arī mazajiem ceļotājiem – uz prāmjiem ir ierīkotas bērnu rotaļu istabas. DFDS prāmji ir lieliska izvēle tiem, kuri ceļo kopā ar dzīvniekiem, jo šeit ir ierīkotas kajītes tiem, kuri ceļo kopā ar saviem mīluļiem.​