Pakalpojumi uz DFDS ​prāmjiem

Mūsu prāmji ir paredzēti, lai Jūs savu atvaļinājuma mērķi sasniegtu atpūtušies un labā noskaņojumā. Tie ir moderni un plaši, var lepoties ar lieliskiem restorāniem un bāriem, rotaļu laukumiem un veikaliem. Vēl pielieciet klāt elpu aizraujošus jūras skatus, svaigu gaisu un Jūs ātri sapratīsiet, ka tas ir pats labākais ceļošanas veids!

commodore kajutė

Izmitināšana

Izvēloties prāmi vēlamajā maršrutā, varēsiet apskatīt uz prāmja piedāvātās izmitināšanas iespējas. Uz visiem prāmjiem ir plašas Commodore kajītes ar visām ērtībām, savukārt tos, kuri vēlas ietaupīt, aicinām apmesties divvietīgajās vai četrvietīgajās kajītēs. Uz visiem prāmjiem ir arī sēdvietu salons ar ērtiem krēsliem un nepieciešamajām ērtībām.

maistas DFDS keltuose

​Ēdināšana

Uz mūsu prāmjiem ēdiens vienmēr ir svaigs un tikko gatavots. Piedāvājam izvēlēties pašapkalpošanās restorānu vai pasūtāmo ēdienu restorānu. Vienmēr ietaupīsiet, ja pasūtīsiet ēdināšanas kuponus, rezervējot biļeti, bet kuģa apkalpe izdarīs visu, lai ceļojuma laikā jūs būtu sātīgi paēduši un tiktu patīkami apkalpoti.


vaikai bėgantys ant DFDS kelto denio

Prieka brīži ikvienam

Kas var būt jaukāk, kā vērot saulrietu un pēdējo saules staru apspīdētās jūras bangas ar glāzi atsvaidzinoša dzēriena rokās, patīkami pavadot laiku labu draugu kompānijā, kamēr bērni draiskojas rotaļu istabā. Uz mūsu prāmjiem bāri darbojas līdz pat vēlam vakaram, tāpēc jums būs lieliska iespēja atpūsties un labi pavadīt laiku.​

DFDS kelto parduotuvė

Veikali​

​Uz visiem prāmjiem veikali var lepoties ar plašu, visjaunāko parfimērijas izstrādājumu sortimentu un garantēt viszemākās to cenas. Šeit varēsiet iegādāties dārgu labu dzērienu vai kādu mīļu nieciņu saviem bērniem. Veikala konsultantes labprāt sniegs padomu un palīdzēs izvēlēties jums vispiemērotāko produktu.