PRĀMJA​ OPTIMA SEAWAYS VEIKALS​Prāmja veikalā atradīsiet dažādas preces dāvanām. Atmiņai par ceļojumu atcerieties iegādāties suvenīru ar uzņēmuma simboliku.

Piemiņai no ceļojuma ar DFDS piedāvājam mūsu prāmja veikalā iegādāties DFDS firmas krūzi. Lai jūsu ceļojums būtu patīkamāks, aicinām ar iegādāto krūzi iegriezties jebkurā prāmja bārā un bez maksas pacienāties ar izvēlēto kafiju vai tēju.

Bārā neaizmirstiet uzrādīt krūzes pirkuma čeku. Aicinājums ir spēkā, līdz beigsies krūžu krājumi.

Rudens sezonā prāmja veikalā atradīsit dažādus pievilcīgus piedāvājumus dažādām preču grupām. Oktobrī – novembrī iesakām pievērst uzmanību precēm, kas apzīmētas ar zīmi “3 par 2”.

Prāmja veikalā iegādājieties sava iecienītākā veida alkoholu, tabakas izstrādājumus un ietaupiet. Veikala sortiments ir patiešām plašs: iecienītāko veidu viskijs, brendijs vai rums, kā arī daudz citu alkoholisko dzērienu par ļoti izdevīgu cenu. Smaržas prāmja veikalā var būt pat par 30% lētākas nekā tā paša ražotāja smaržas veikalos krastā. Iesakām pievērst uzmanību un izmantot ikviena mēneša „īpašos piedāvājumus”, un iegādāties kvalitatīvu preci par labu cenu.​

Jūs varēsiet samaksāt par pirkumiem eiro vai ar VISA Electron, VISA Classic, MasterCard, un Eurocard bankas kartēm.​​

Katalogs BEST BUY ziema 2018​​​​