​Vācija

Vācija ir lielisks atvaļinājuma galamērķis tiem, kuri vēlas iespaidiem bagātas brīvdienas. Šai valstij patiešām ir, ko piedāvāt vēstures un kultūras cienītājiem. Taču arī tos, kuri meklē īpašus dabas stūrīšus, pārsteigs Vācijas ainava un īpaši skaistie skati. 
Ceļojot uz Vāciju, izvēlieties Jums interesantu virzienu – iepazīstieties ar Hanzas pilsētiņām valsts ziemeļu daļā, apskatiet upju ielejas un plašos vīnogulājus Vācijas centrā vai dodieties uz slaveno Bavārijas reģionu. 
Lai arī kurp jūs ceļotu, viesojoties Vācijā, Jūs pastāvīgi pavadīs burvīgi dabas skati, viduslaiku vēstures objekti un īpašas izklaides iespējas!​

Pa Vāciju ar motociklu

Vācija ir visu Eiropas motociklistu iecienīts galamērķis. Ceļojot ar motociklu pa Vāciju, var izvēlēties daudz dažādu maršrutu – no platām autostrādēm līdz šauriem kalnu celiņiem. Un kur tad vēl slavenā automaģistrāle, kur ikviens var pārbaudīt sava motocikla spēku!
Ceļot ar motocikliem patīk arī pašiem vāciešiem, tāpēc, viesojoties šajā valstī, nešaubīgi satiksiet daudz domubiedru, ar kuriem varēsiet dalīties ar ceļojumu iespaidiem, idejām un padomiem.
Klusas pilsētiņas, trokšņainas lielpilsētas un burvīgi dabas skati, kas traucas garām, – šo visu un vēl vairāk varēsiet piedzīvot, ceļojot pa Vāciju ar savu motociklu!​


Viens ceļojums – vairākas valstis

Vēlaties piedzīvot un apskatīt vairāk? Apmeklējiet vairākas valstis viena ceļojuma laikā! 
Ceļojot pa Vāciju, apmeklējiet pat trīs valstis! Ar DFDS dodieties uz Ķīli, vispirms apceļojiet Vācijas ziemeļu daļu, pēc tam dodieties Dānijas virzienā, bet no Dānijas, šķērsojot iespaidīgo Oresundas tiltu, nokļūsiet Dienvidzviedrijā. Turklāt, ceļojot ar DFDS, varēsiet iegādāties Oresundas tilta biļeti pat ar 50 % atlaidi!
Ceļot ar DFDS ir ērti tiem, kuri plāno maršrutus Rietumeiropā. Aizmirstiet garlaicīgās Polijas autostrādes un, piestājot Ķīlē, dodieties Holandes, Beļģijas, Francijas vai pat Anglijas virzienā! Bet pēc garā un iespaidiem bagātā ceļojuma atvelciet elpu uz mūsu prāmja un Lietuvā nokļūstiet atpūtušies.​

Ziemeļvācija

Ceļojot pa Ziemeļvāciju, atklāsiet daudz burvīgu dabas stūrīšu, varēsiet iepazīties ar nozīmīgām vēsturiskām vietām un apmeklēt skaistas pilsētas un ciemus. 
Īstiem dabas cienītājiem piedāvājam apskatīt Baltijas un Ziemeļjūras piekrasti, doties uz Rīgenes salā esošo Jasmundas nacionālo parku, kas apbur savus apmeklētājus ar kaļķakmens klintīm sniega baltumā, un apmeklēt UNESCO aizsargājamo plūdmaiņu teritoriju – vatu jūras nacionālo parku. 
Apmeklējot Ziemeļvāciju, nepalaidiet garām iespēju apskatīt arī trīs nozīmīgākās Hanzas savienības pilsētas – Brēmeni, Hamburgu un Lībeku. ​

Hamburga

Hamburga ir pilsēta, kura ir noteikti jāapmeklē, ciemojoties Ziemeļvācijā. Vēl no viduslaikiem Hamburga ir saglabājusi savu kā nozīmīgākās un lielākās Vācijas tirdzniecības ostas vārdu. Kaut arī šī pilsēta izceļas ar savu varenību, tajā tik un tā slēpjas arī daudz jauku stūrīšu, kurus ir vērts apmeklēt. 
Īsto pilsētas seju iepazīsiet, braucot pa kanāliem un staigājot pa tiltiem. Savukārt sajust Hamburgas autentisko atmosfēru varēsiet, apmeklējot slaveno Zivju tirgu un pavadot laiku vienā no piestātnes bāriem. 
Hamburga ir slavena arī ar savu aizraujošo nakts dzīvi, tāpēc nepalaidiet garām iespēju piedalīties arī kādā pasākumā un ballītē!​