​​DIENVIDZVIEDRIJA ​

Mūsdienās nebūt nav jāceļo tālu, lai izbaudītu atklājēja prieku – pavisam tuvu mums ir daudz neatklātu brīnišķīgu vietu. DFDS Seaways prāmji, kas kursē starp Lietuvu un Zviedriju, ir viens no nedaudzajiem transportlīdzekļiem, kas apvieno romantiku, atpūtu, izklaidi un ceļošanu no vienas valsts uz citu.​​​

Porelė jūrų muziejuje

Kārlskrūna

Tiem, kuri vēlas atpūsties ar visu ģimeni, iesakām apmeklēt Kārlskrūnas atpūtas parku „Boda-Borg”, kur datorspēles tiek pārceltas realitātē. Savukārt romantiķiem piedāvājam pastaigāties pa skaisto Bjokholmas ielu, kuras malās ir „satupuši” senlaicīgi krāsaini zvejnieku namiņi.

Šeimos atostogos Malmėje

Malme

Pirms piecsimt gadiem Malme bija galvenā zvejas osta Zviedrijā, kaut arī līdz XVII gadsimta vidum tā piederēja Dānijai. Mūsdienās tā ir trešā lielākā Zviedrijas pilsēta, kuru ar kaimiņvalsts Dānijas galvaspilsētu Kopenhāgenu savieno Oresundas tilts un tunelis – viena no lielākajām šāda veida konstrukcijām Eiropā. ​

Porelė Karlshamne

Kārlshamna

Ar neatkārtojamo un tikai Dienvidzviedrijai raksturīgo salu arhipelāgu ir jāiepazīstas, neizbraucot no Kārlshamnas ostas. To var izdarīt divos veidos: ja esat kopā ar bērniem, iesakām braukt uz tuvāko salu ar ekskursiju kuģīti, kas kursē regulāri.

Vaikai mokslo centre Kreativum

Kreativum

Ceļojumu pa Dienvidzviedriju ir vērts sākt ar zinātnes centra „Kreativum” apmeklējumu. Centrs atrodas Kārlshamnā, un tas ir interesants dažāda vecuma apmeklētājiem, taču īpaši piemērots – ģimenēm. Izmēģinot dažādus izgudrojumus, kuru „Kreativum” ir vairāk nekā 100, šajā centrā laiku labi pavada visi – gan mazie, gan pieaugušie. Un kur tad vēl konkursi, spēles un 3D filmas!