​Zviedrija

Ceļojums uz Zviedriju pārsteigs pat tos ceļotājus, kuri jau visu ir redzējuši! Tūkstošiem ezeru, kilometriem garas meža joslas, kalnainas saliņas, skandināviskās arhitektūras šedevri un autentiski ciemati, kas nav mainījušies simtiem gadu, – tā ir tikai maza daļiņa no tā, ko šī valsts var piedāvāt. 
Ja vēlaties iepazīties ar Zviedrijas vēsturi un kultūru, dodieties ceļojumos, apmeklējot iespaidīgās pilis vai klaiņojot par pilsētiņām, kurās jūtama ziemeļu estētika. Taču visticamāk lielākā daļa zviedru piekristu, ka šīs valsts īstais burvīgums slēpjas dabā. Tāpēc ceļojot pa Zviedriju, atklājiet burvīgus dabas stūrīšus un izmantojiet „Allemansrätten” tiesības, kas ļauj staigāt, atpūsties, lasīt ogas un atpūsties dabā bez ierobežojumiem! 
Turklāt, ciemojoties šajā valstī, atcerieties izmēģināt arī zviedru iecienītas izklaides: makšķerēšanu, zviedru saunu, aļņu un bizonu safari vai ceļojumus pa arhipelāgiem.

Pa Zvedriju ar motociklu

Zviedrija ir īpaši draudzīga valsts motociklistiem. 
Pa labi attīstītajiem ceļiem ir vienkārši un ērti nokļūt lielākajās pilsētās – Stokholmā, Gēteborgā un Malmē. Savukārt tie motociklisti, kuriem patīk ekstremāli ceļojumi, varēs izmēģināt meža celiņus un smilšainas ezeru piekrastes, kā arī apskatīt iespaidīgās Zviedrijas ainavas un jaukos skandināviska stila ciematiņus. 
Katrs motociklists zina, ka naktsmītne burvīgā dabas stūrītī nereti ir daudz patīkamāka nekā viesnīcā, tāpēc, dodoties uz Zviedriju, atcerieties paņemt līdzi teltis un ierīkot naktsmītni tieši dabas klēpī. 
Tāpēc negaidiet, ceļojiet uz Zviedriju ar savu motociklu un sajūtieties kā īsti ceļu vikingi!​

Viens ceļojums – vairākas valstis

Vēlaties piedzīvot un redzēt vairāk? Apmeklējiet vairākas valstis viena ceļojuma laikā! 
Ar DFDS nokļūsiet Karlshamnā, un pēc tam pa Dienvidzviedrijas piekrasti dodieties Norvēģijas virzienā. Kad būsiet apskatījuši elpu aizraujošos Norvēģijas fjordus un izmēģinājuši kalnu ceļus, dodieties uz Zviedrijas centrālo daļu, kurā jūs gaidīs simtiem šeit esošo ezeru un noslēpumaini meži.
Vai izvēlieties daudzu DFDS klientu iecienītu maršrutu, apmeklējot pat trīs valstis! Piestājiet Karlshamnā, pēc tam šķērsojiet Zviedrijas dienvidu daļu un, šķērsojot iespaidīgo Oresundas tiltu, nokļūsiet Dānijā. No Dānijas, ceļojot pa valsts austrumu daļu, nokļūsiet Vācijā. Kad būsiet apceļojuši Vācijas ziemeļus, dodieties uz Ķīles ostu, un no šejienes DFDS prāmji jūs droši nogādās mājās.
Atcerieties, ka, ceļojot ar DFDS, varēsiet iegādāties Oresundas tilta biļeti pat ar 50 % atlaidi!​

​​​

Dienvidzviedrija

Ceļojot ar DFDS no Klaipēdas, nokļūsiet otrā Baltijas jūras ostas pilsētā – Karlshamnā, kas atrodas Dienvidzviedrijā Blēkinges reģionā. Apmeklējot Blēkingi, jums noteikti ir jāapmeklē Karlskrūna – pilsēta, kas apbur ar XVII gs. arhitektūru, kuru veido 33 salas un kura savas unikalitātes dēļ ir nominēta UNESCO. 
Citā Dienvidzviedrijas reģionā – Skonē, kas savas unikālās un kontrastiem bagātās ainavas dēļ kļūst aizvien populārāka, atradīsiet akmeņainas piekrastes un smilšu pludmales, biezus mežus, kas piedāvā savvaļas dabas skatus un izlolotas zviedru lauku ainavas. Bet nozīmīgākā šī reģiona pilsēta – Malme – pārsteigs Jūs ar savu moderno arhitektūru un kosmopolītisko vietējo iedzīvotāju dzīvesveidu. ​

Rietumzviedrija

Rietumzviedrija nešaubīgi bagātinās jūsu atvaļinājumu ar neaizmirstamiem iespaidiem! Ceļojiet pa šīs valsts rietumu piekrasti un vērojiet vienreizējo dabu ar tūkstošiem dažāda izmēra saliņu. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt arī Gēteborgu, kura ir slavena kā lielākā Skandināvijas osta, un kura ar saviem kanāliem un ar jūras atmosfēru apbur visus savus apmeklētājus.

Rietumzviedrija ir slavena arī ar spilgtajiem, skandināviskā stila zvejnieku ciematiņiem. Dodieties turp ne tikai, lai apskatītu, bet arī izmēģinātu zviedru izklaides. Dodieties izbraucienos ar laivām vai smailītēm, makšķerējiet vai pievienojieties jūras velšu safari! Nogaršojiet svaigas, pēc autentiskām receptēm pagatavotas zivis, izmēģiniet zviedru saunu un baudiet klusus vakarus, burvīgas dabas ieskauti. ​