Biežāk uzdotie jautājumi par DFDS Seaways Baltijas jūras prāmju līnijām​

Kā es varu atrast zemākās biļešu cenas?

​Izpildiet šādus sešus vienkāršus soļus, lai nopirktu lētākās biļetes un ietaupītu pasūtot DFDS Seaways prāmju biļetes:

 • Iegādājieties biļetes on-line, jo tas ļaus ietaupīt rezervācijas maksu (15 EUR). Rezervācijas maksa ir noteikta tad, ja biļetes tiek pasūtītas pa telefonu vai DFDS Seaways kasēs. Pasūtot biļetes on-line, Jūs varat ātri un ērti pārbaudīt rezervācijas kopējo summu, kā arī salīdzināt cenas trīs dienu laika posmā, kas mēdz atšķirties. Šādi iespējams atrast un izvēlēties zemāko cenu.
 • Iegādājoties biļetes ceļojumu aģentūrās, rezervācijas maksa netiek piemērota. Tāpat arī „īpašā piedāvājuma” biļetes tiek tirgotas tikai ar ceļojumu aģentūru starpniecību.
 • Ceļojot darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai) Jūs maksāsiet mazāk par transportlīdzekļiem (līdz 4,5m) un autofurgoniem.
 • Ceļojumu cenas ziemā ir zemākas, tādējādi, plānojot to vēsākos laikapstākļos, iespējams ietaupīt naudu gan izvēloties kajītes, gan citus piedāvājumus.
 • Iegādājoties prāmja biļetes laikus un vismaz 30 dienas pirms tā atiešanas, iespējams ietaupīt līdz pat 50%. Savukārt, pērkot biļetes vasarā, iesakām to darīt 50 dienas iepriekš, jo tad iespējams saņemt atlaidi līdz pat 25%.
 • Ceļojiet ar bērniem! Jums ir iespēja saņemt 20% atlaidi, ja ceļosiet kopā ar bērniem, kuru vecums nepārsniedz 15 gadus.​

Kāda veida transportlīdzekļus var pārvadāt uz prāmjiem?

Uz prāmjiem atļauts pārvadāt vieglās automašīnas, kuru garums nepārsniedz 4,5m un augstums (ieskaitot bagāžu uz jumta) ir ne vairāk kā 1,85m. 

Automašīnas ar maksimālo garumu 7m un maksimālo augstumu 2,7m, kuru svars nepārsniedz 3,5t.

Tipiski pašgājēju autofurgoni ar maksimālo garumu 7 m. 

Gari pašgājēju autofurgoni ar maksimālo garumu 10 m. 

Motocikli ar maksimālo garumu 2 m. 

Motocikli ar piekabi ar maksimālo garumu 3 m.

Mazie automobiļi ar maksimālo garumu 3 m. 

Treileri atsevišķu priekšmetu pārvadāšanai. Treilera garums tiek aprēķināts no sakabes mehānisma līdz pēdējai, līdz izvirzījuma daļai.

Autofurgoni. 

Kravas transportlīdzekļi, t.i., transportlīdzekļi ar biļetēm, kas tiek iegādātas kravu pārvadājumu departamentā.​

Vai es varu ceļot ar savu mājdzīvnieku?

Mājdzīvnieki var tikt pārvadāti speciālās kabīnēs, vai arī ceļojuma laikā tikt atstāti mašīnā. Biļeti mājdzīvniekam jūs varat iegādāties tiešaistē.  ​
 • Mājdzīvnieki jāpārvadā saskaņā ar Lietuvas Republikas Valsts Pārtikas un veterinārā dienesta noteikumiem un prasībām. Sīkāku informāciju iespējams saņemt iestādes mājas lapā. Prasības pasažieriem, kas ceļo ar mājdzīvniekiem, sniegtas atsevišķā sadaļā. 
 • Visi DFDS Seaways prāmji ir aprīkoti ar speciālām kabīnēm. Mājdzīvniekus atļauts pārvadāt tikai īpaši paredzētās kajītēs vai atstāt transportlīdzekļos uz kravas klāja. 
 • Pasažieriem ar mājdzīvniekiem ir jārezervē visa kajīte. 
 • Mājdzīvnieki jāpārvadā speciāli piemērotos konteineros, vai jāizmanto uzpurņi un siksnas. 
 • Mājdzīvnieki jāpārvadā speciāli piemērotos konteineros, vai jāizmanto uzpurņi un siksnas. 
 • Mājdzīvniekiem aizliegts gulēt kajīšu gultās

Vai nepilngadīgā persona var ceļot patstāvīgi?

Personām, kas jaunākas par 16 gadiem, aizliegts ceļot ar DFDS Seaways prāmjiem bez vecākiem, aizbildņiem vai pilnvarotajiem.