​​ESAM VADOŠAIS PRĀMJU OPERATORS EIROPĀ UN PASAULĒ

Mēs patiesi priecājamies, ka mūsu pūliņi nodrošināt saviem klientiem labāko iespējamo jūras ceļojumu pieredzi tiek novērtēti, tādēļ ar lepnumu paziņojam, ka programmā The World Travel Awards mums piešķirts Vadošā prāmju operatora Eiropā 2018 tituls. Jūtamies pagodināti, saņemot šo apbalvojumu nu jau septīto gadu pēc kārtas, – šāds guvums apliecina mūsu spēju joprojām atbilst augstākajiem standartiem, kādus izvirza mūsdienu Eiropas ceļotāji. Protams, mēs lepojamies arī ar saņemto Vadošā prāmju operatora pasaulē 2011-2018 titulu.

Šie apbalvojumi izceļ mūsu neierobežoto nodošanos klientu apkalpošanai, kādēļ mēs nepārtraukti tiecamies pilnveidot savus pakalpojumus, ieklausoties klientu atsauksmēs, komunicējot ar klientiem sociālajos tīklos vai uzlabojot uz mūsu prāmjiem pieejamās iespējas.

Citiem vārdiem sakot – mēs apzināmies, ka jums jūsu ceļojums ir nozīmīgs un mūsu uzdevums ir padarīt to īpašu ik reizi, kad ar mums kuģojat. Tādēļ mēs priecājamies par katru jūsu atsauksmi, kā arī par saziņu ar jums sociālajos tīklos. Tas mums palīdz radīt jums labāko jūras ceļojuma pieredzi.

Ieskatieties šajā video, lai uzzinātu, kas par DFDS sakāms mūsu bargākajiem kritiķiem un kādēļ, viņuprāt, esam pelnījuši atzinību. ​

 


​​​​​​ ESAM IEGUVUŠI APBALVOJUMUS

Esam Vadošais prāmju operators Eiropā 2012-2018 un Vadošais prāmju operators pasaulē 2011-2018! ​

Awards​​​​​​​​