​20 % atlaide ģimenēm! ​

Dodieties neaizmirstamā jūras ceļojumā un pavadiet laiku ar ģimeni, apmeklējot populārākās ģimenes brīvdienu vietas Vācijā un Zviedrijā. Ja ceļojat ar bērniem, izmantojiet 20 % atlaidi kajītei. Ērta atpūta, patīkams ceļojums un, pats galvenais, nenovērtējams laiks visiem kopā. Ko gan vairāk var vēlēties lieliskām ģimenes brīvdienām?!

Ceļojuma priekšrocības ar DFDS prāmi:​​​

  • Ceļojot ar prāmi, bagāža nav ierobežota – ņemiet līdzi visu, kas nepieciešams ģimenes brīvdienām!
  • Ērtas kajītes, kurās varēsiet netraucēti atpūsties.​
  • Prāmji uz Zviedriju un Vāciju kursē katru dienu.​
  • Uz prāmjiem ir rotaļu istabas, darbojas restorāni ar bērnu ēdienkarti.​​


​​​​​​
 
Brīvdienu idejas Vācijā

Vācija ir populārs ģimenes brīvdienu galamērķis un lieliska izvēle tiem, kas vēlas piedzīvot saturīgas un interesantas brīvdienas. No brīnišķīgiem dabasskatiem līdz viduslaiku pilsētām un modernākajām izklaidēm – šeit to visu varēsiet atrast. Esam sagatavojuši vairākus ģimenes brīvdienām piemērotus maršrutus:

Izglītojošs un izklaidējošs ceļojums

Izklaides Ziemeļvācijā

Vācijas kontrasti

​​

Brīvdienu idejas Skandināvijā

Skandināvijas valstis ir īpaši draudzīgas ceļotājiem ar bērniem. Ceļojuma laikā varēsiet apmeklēt daudz parku, muzeju, restorānu un kafejnīcu, kas pielāgotas mazajiem apmeklētājiem. Piedāvājam vairākas idejas brīvdienām Skandināvijā:


Dienvidzviedrija ar velosipēdu

Skaistākās Dānijas vietas

Nebeidzama jautrība Zviedrijā​​

​​

Ceļojums ar prāmi

Ceļojums ar prāmi – lielisks ceļošanas veids, kas piemērots visas ģimenes vajadzībām. Ceļojot ar savu automašīnu, varēsiet paņemt līdzi visas atvaļinājumam nepieciešamās mantas, tāpēc ceļojuma laikā jutīsieties droši un ērti. Ceļojums ar prāmi mūsu mazākajiem pasažieriem arī nešķitīs garlaicīgs. Plašajā prāmī bērniem būs daudz vietas trakošanai, dažādām rotaļām un laika pavadīšanai ar vecākiem atklātajā klājā, vērojot tālumā esošos krastus. Tāpat ikvienā DFDS prāmī ir ierīkotas drošas bērnu rotaļu istabas, kurās mazākie pasažieri var zīmēt, rotaļāties ar citiem bērniem un skatīties multfilmas.

Ceļojuma laikā aicinām apmeklēt visai ģimenei paredzēto „Mare Balticum" restorānu. Tajā mūsu virtuves šefpavārs rūpīgi pagatavos ēdienus un desertus speciāli Jums! Bet mazie mūsu restorāna apmeklētāji patiešām atradīs izvēles iespējas no jaukās bērnu ēdienkartes „Jautrais pirāts" („Linksmasis piratas")! Ceļojiet ar prāmi kopā ar ģimeni un izbaudiet lielisku atvaļinājumu!​