Kur šogad ceļosiet ar autofurgonu? 

Sapņojat par saturīgām un mierpilnām brīvdienām bez stresa? Šogad apmeklējiet skaistākās Skandināvijas vai Rietumeiropas vietas ar autofurgonu un izbaudiet pilnīgu ceļošanas brīvību, bez stingri izplānotiem lidojumiem un viesnīcu rezervācijām! Ceļojiet uz Zviedriju no Paldisku ostas Igaunijā un izmantojiet 30 % atlaidi! Jūras ceļojuma laikā baudiet brīnišķīgos Baltijas jūras skatus, atpūtieties ērtās kajītēs un baudiet patīkamu sabiedrību prāmja bāros. Nekavējieties un sāciet gatavoties šī gada neaizmirstamākajam ceļojumam jau šodien!

Kāpēc ceļot ar DFDS prāmi: ​

  • Prāmji atiet katru dienu – izvēlieties Jums piemērotāko ceļojuma datumu. 
  • Ērtas kajītes – atpūtieties un izbaudiet mierpilnu ceļojumu. 
  • Uz prāmja pieejamie pakalpojumi: bērnu rotaļu istaba, restorāni, bāri, veikals.
  • Varat ceļot kopā ar savu mājdzīvnieku.

Brīvdienu idejas Vācijā​

Vācija ir populārs brīvdienu galamērķis un lieliska izvēle tiem, kas vēlas piedzīvot saturīgas un interesantas brīvdienas. No brīnišķīgiem dabasskatiem līdz viduslaiku pilsētām un modernākajām izklaidēm – šeit to visu varēsiet atrast. Esam sagatavojuši vairākus saturīgām brīvdienām piemērotus maršrutus:


Brīvdienu idejas Skandināvijā

Skandināvijas valstis ir īpaši piemērotas ceļošanai ar autofurgonu, jo šeit ir lieliski attīstītas nometnes vietas un kempingi. Šajās valstīs būs iespēja apmeklēt arī daudzus parkus, muzejus, restorānus un elpu aizraujošus dabas nostūrus. Piedāvājam vairākas idejas brīvdienām Skandināvijā:


​Pakalpojumi uz prāmja

Ceļojot ar mūsu prāmjiem, Jūs ne tikai ērti un komfortabli sasniegsiet savu galamērķi, bet varēsiet arī izmantot dažādus pakalpojumus. Uz katra prāmja darbojas gan pašapkalpošanās, gan pasūtāmu ēdienu restorāni, kuros varēsiet gardi un sātīgi paēst. Kapteiņa bārā varēsiet pasūtīt iecienītus dzērienus un tos baudīt, nesteidzīgi vērojot Baltijas jūras plašumus. Ja esat aizmirsis parūpēties par dāvanām mājiniekiem, varēsiet tās iegādāties prāmja veikalā. Ceļojumā nebūs garlaicīgi arī mazajiem pasažieriem, kuri varēs pavadīt laiku prāmja rotaļu istabā un noteikti atradīs savu mīļāko ēdienu īpaši bērniem pielāgotā ēdienkartē „Jautrais pirāts" restorānā Mare Balticum!​​