​Rezervējot 4-vietīgu kajīti, automašīnas pārcelšana bez maksas

Sagaidām pavasari ar lielisku piedāvājumu Jūsu ceļojumiem! Ceļojiet ar DFDS prāmjiem uz Vāciju vai Zviedriju lētāk, jo tikai martā, rezervējot 4-vietīgu kajīti, automašīnas pārcelšana bez maksas! Esiet pirmie, kas apskata pavasarīgos toņos iekrāsotās Vācijas un Zviedrijas pilsētas, un baudiet pasakainos Baltijas jūras skatus, ceļojot ar prāmi! Lai ceļojums būtu vēl patīkamāks, neaizmirstiet veikt brokastu iepriekšpasūtījumu. Starp citu, akcijas laikā brokastis maksās tikai 6 €! Pasteidzieties, jo piedāvājums ir spēkā tikai līdz 31. martam! ​

Priekšrocības ceļošanai ar DFDS:​

  •  Nekādu bagāžas ierobežojumu – vediet visu, kas nepieciešams Jūsu brīvdienām!​
  •  Ērts prāmju kustības saraksts – izvēlieties Jums piemērotāko ceļojuma datumu. 
  •  Ērtas kajītes – atpūtieties un izbaudiet mierpilnu ceļojumu. 
  •  Uz prāmja pieejamie pakalpojumi: bērnu rotaļu istaba, restorāns, bāri, veikals.

​​​​​​Uzmanību: atceļot īpašo pasūtījumu, nauda netiek atgriezta. 


Kopenhāgena – labākais ceļojumu galamērķis 2019. gadā

Vai zinājāt, ka Kopenhāgena Lonely Planet balsojumā tika izraudzīta par 2019. gada labāko galamērķi? Šogad pilsētu noteikti apmeklēs lieli tūristu pūļi no visām pasaules malām, tāpēc, ja plānojat ceļojumu uz brīnišķīgo Dānijas galvaspilsētu, iesakām turp doties agri pavasarī, tādējādi izvairoties no lielas tūristu plūsmas. Dodoties ar DFDS uz Kārlshamnu, Dānijas galvaspilsētu sasniegsiet vien pāris stundu laikā, šķērsojot iespaidīgo Ēresunda tiltu, kura biļetes mūsu pasažieri var iegādāties uz pusi lētāk. Ko redzēt un izbaudīt brīnišķīgajā Dānijas galvaspilsētā, varat izlasīt mūsu ceļvedī šeit.

​​

Pakalpojumi uz prāmja

Ceļojot ar mūsu prāmjiem, Jūs ne tikai ērti un komfortabli sasniegsiet savu galamērķi, bet varēsiet arī izmantot dažādus pakalpojumus. Uz katra prāmja darbojas gan pašapkalpošanās, gan pasūtāmu ēdienu restorāni, kuros varēsiet gardi un sātīgi paēst. Kapteiņa bārā varēsiet pasūtīt iecienītus dzērienus un tos baudīt, nesteidzīgi vērojot Baltijas jūras plašumus. Ja esat aizmirsis parūpēties par dāvanām mājiniekiem, varēsiet tās iegādāties prāmja veikalā. Ceļojumā nebūs garlaicīgi arī mazajiem pasažieriem, kuri varēs pavadīt laiku prāmja rotaļu istabā un noteikti atradīs savu mīļāko ēdienu īpaši bērniem pielāgotā ēdienkartē „Jautrais pirāts" restorānā Mare Balticum!