​​EKSKURSIJA AR KLASI PA JŪRU UZ ZVIEDRIJAS VENĒCIJU​

Izbaudi aizraujošu 2 n./1 d. ekskursiju ar klasi uz Karlskrūnu Zviedrijā. Informatīva, aizraujoša, jauniem iespaidiem un atklājumiem bagāta viesošanās kaimiņvalstī garantēta.​

Iepazīsties ar Lietuvai draudzīgo Karlskrūnas pilsētu. Kultūras saites Klaipēda un Karlskrūna iemūžināja, savus laukumus nosaucot pilsētu vārdos. Tādējādi Karlskrūnā atrodas Klaipēdas laukums, bet Klaipēdā – Karlskrūnas.

Priecājies par tipisko Dienvidzviedrijas piekrastes ainavu – salu arhipelāgu. Ne velti Karlskrūna tiek saukta par Zviedrijas „Venēciju". Tā ir uzcelta uz 33 salām, un UNESCO tā ir nominēta kā Blēkinges arhipelāga biosfēras daļa.

Ceļojuma piedāvājumā skolēnam ir iekļauts:

  • brauciens ar DFDS prāmi maršrutā Klaipēda-Karlshamna-Klaipēda, piemaksa par degvielu
  • divas naktis uz prāmja četrvietīgā kajītē bez loga
  • 2 brokastis un 1 vakariņas uz prāmja (vakariņas, braucot no Zviedrijas)
  • ieejas biļete Boda Borg centrā, ieejas biļete Jūras muzejā​
  • brauciens ar autobusu Zviedrijā
Piedāvājums ir spēkā līdz 08.06.2018


Pavadošajām personām izmitināšana uz prāmja ir bezmaksas. Cena skolēnam mainās atkarībā no grupas dalībnieku skaita, kā arī skolēna vecuma. Lai iegūtu sīkāku informāciju un uzzinātu precīzu cenu, lūdzu vērsties: marketing.lt@dfds.com​ vai zvanot pa tālr.: +370 46 395107Neierasta izklaide tevi un tavus draugus gaidīs Boda Borg noslēpumu istabās. Vai patiešām esi pietiekami gudrs un veikls, lai noteiktajā laikā atrisinātu 23 mīklas un izkļūtu no visiem slazdiem? Neaizmirstamus iespaidus atstās arī Karlskrūnas Jūras muzejs – Naval Museum, kuram analogu nav visā Eiropā. Tajā varēsiet iepazīties ar bagāto Zviedrijas kuģniecības vēsturi, izpētīt īstu zemūdens kuģi, bet, ja esi īpaši zinātkārs, varēsi izmēģināt savus spēkus stimulatorā, vadot kuģi ekstremālos laika apstākļos.

LASĪT VAIRĀK

​​


Uz prāmja Tevi gaidīs gardas un sātīgas brokastis, ērta kajīte, veikals, bet uz atklāta klāja – jūras šņākoņa, vēja šalkas un horizonts bez robežām – sajūti brīvību! Ceļojot mājās, pēc vakariņām prāmja restorānā, dalieties dienas iespaidos ar klases draugiem, sarīkojiet interesantākā stāsta konkursu vai vienkārši pavadiet laiku kajītē aizraujošās sarunās līdz rīta gaismai!​

Izbraukšana no Klaipēdas katru dienu
21.00 – ierašanās Karlshamnā 9.00 pēc vietējā laika.

Izbraukšana no Karlshamnas katru dienu
19.00 – ierašanās Klaipēdā 9.00 pēc vietējā laika.​