​Citāda mācību stunda „Kreativum"​

Zinātkārai klasei – atklājumiem pilns ceļojums pa jūru uz zinātnes un izklaides centru „Kreativum" Dienvidzviedrijā. Centrā skolēni piedalīsies interesantos eksperimentos, uzzinās savu svaru uz dažādām planētām un pat iemācīsies konstruēt gaisa balonu! Robotikas entuziastiem būs iespēja programmēt LEGO robotu, kurš izpildīs balss un kustību komandas. Un tas vēl nav viss - „Kreativum" centrā skolēnus gaidīs daudz dažādas izklaides, kuras palīdzēs labāk iepazīt interesanto zinātnes pasauli. Turklāt interaktīvajās nodarbībās varēs iesaistīties ne tikai skolēni, bet arī viņu skolotāji!

Informatīvā un iespaidiem bagātā skolēnu ekskursija sāksies Klaipēdas ostā. „Kreativum" centrā Karlshamnas pilsētā Zviedrijā nokļūsiet, braucot pa Baltijas jūru ar ērtajiem DFDS prāmjiem. Tajos skolēniem būs vieta draiskulībām, tie varēs sātīgi paēst pašapkalpošanās restorānā un saldi izgulēties kajītēs. Un kur tad vēl neaizmirstamā ceļojuma pa jūru pieredze! Sazinieties jau tagad un mēs palīdzēsim Jums saplānot braucienu, kuru skolēni atcerēsies vēl ilgi! 

Ceļojuma piedāvājumā skolēnam ir iekļauts:

  • brauciens ar DFDS prāmi maršrutā Klaipēda-Karlshamna-Klaipēda​
  • divas naktis uz prāmja četrvietīgā kajītē bez loga
  • piemaksa par degvielu​
  • 2 brokastis un 1 vakariņas uz prāmja (vakariņas, braucot no Karlshamnas)
  • ieejas biļete Kreativum centrā
  • Kreativum eksotiskā parka apmeklējums
  • brauciens ar autobusu Karlshamnas pilsētā
Pavadošajām personām izmitināšana uz prāmja ir bezmaksas. Cena skolēnam mainās atkarībā no grupas dalībnieku skaita, kā arī skolēna vecuma. Lai iegūtu sīkāku informāciju un uzzinātu precīzu cenu, lūdzu vērsties: greta.milisauskaite@dfds.com vai zvanot pa tālr.: +370 69284092.​


Kreativum

„Kreativum” ir unikāls zinātnes un izklaides centrs. Apmeklētāji tajā neparastos veidos var iepazīties ar dabas spēkiem, radīt un piedalīties eksperimentos, kā arī iesaistīties interaktīvās spēlēs, kuras palīdz iepazīt pasauli, visumu un pat pašiem sevi! Lielajā centra telpā ir ierīkoti vairāk nekā 170 dažādi objekti interesantām un aizraujošām nodarbēm. Vairāk informācijas www.kreativum.se​.

Ceļojums pa jūru

Ceļojot ar DFDS prāmi, skolēniem būs daudz vietas, kur draiskoties, tie varēs sātīgi paēst pašapkalpošanās restorānā un ērti izgulēties kajītēs. Un kur tad vēl neaizmirstamā ceļojuma pa jūru pieredze! Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim Jums saplānot ceļojumu, kuru bērni atcerēsies vēl ilgi! ​