KOMANDAS VEIDOŠANA IZBRAUCIENAM JŪRĀ UZ ZVIEDRIJU​

Tā ir neapšaubāma patiesība, ka, ja darbinieki jūtas kā komandas locekļi, palielinās to lojalitāte, atbildības sajūta un sevis kā būtiskas daļas uzņēmumā apzināšanās. Tāpēc sāciet radīt šo sajūtu, iedvesmojiet komandu, nostipriniet tās garu kopā ar DFDS! 
Pārbaudiet sava kolektīva vienotību, organizētību, stimulējiet komunikāciju un sadarbību, attīstiet savstarpējo uzticēšanos un radošumu ceļodami ar prāmi uz Zviedrijas dienvidu „Venēciju” – Kārlskrūnu. Mēs uzņemamies visu atbildību par ceļojumu ar prāmi un pasākumu otrajā krastā, tādējādi ļaujot Jums izbaudīt unikālus iespaidus, „jūras” jokus, adrenalīnu, saskaroties ar „zviedriskajiem” izaicinājumiem, piedzīvojumiem un neatkārtojamo Skandināvijas vidi un atmosfēru.​

4 d. ceļojuma piedāvājumā ietilpst: ​

 • Brauciens ar prāmi uz abām pusēm (Klaipēda – Kārlshamna – Klaipēda)
 • Izmitināšana prāmī 4/2 – vietīgās kajītēs ar logu
 • Brokastis prāmja Pašapkalpošanās restorānā uz abām pusēm
 • 3 ēdienu vakariņas prāmja À la carte restorānā uz abām pusēm
 • Izmitināšana uz 1 nakti ar brokastīm 3* viesnīcā Kārlskrūnā, divvietīgā numuriņā
 • ​Izaicinājumi ģimenes izklaides centra Boda Borg noslēpumainajās istabās
 • Komandas sacensības „Pieccīņa” 
 • Interaktīva spēle „Green Hat Challenge”
 • 2 pusdienas Kārlskrūnā
 • 1 vakariņas Kārlskrūnā
 • Jūras muzeja Marinmuseum apmeklējums ar gidu
 • Nakts ekskursija pa populārākajiem pilsētas bāriem
 • Labs noskaņojums!


Piezīmes:

 • Cena ir atkarīga no dalībnieku skaita un izvēlētās programmas ilguma (1 vai 2 dienu).
 • Programmu iespējams pielāgot katra klienta individuālajām vēlmēm.
 • Dalībnieku skaits nav ierobežots.​

Ja vēlaties iegūt papildus informāciju un precizēt cenas, vērsieties pie mums, rakstot uz e-pastu: marketing.lt@dfds.com vai zvanot pa tālr.: +370 46 395107, I-V, 8:00–17:00.

 

Ģimenes izklaides centra Boda Borg noslēpumainās istabas

Šajās intelektuālo uzdevumu istabās datorspēles ir pārceltas realitātē. Komandas, kurās ir 3–5 cilvēki, veic dažādas misijas, kuru izpildei nepieciešamas gan fiziskas spējas, gan plašas zināšanas. Jums būs iespēja pārliecināties par to, vai patiesi esat gana gudri un izveicīgi, lai noteiktā laikā atrisinātu 23 misijas un izkļūtu no visiem slazdiem?​

 

​Pieccīņa

1–2 stundas ilgās sacensības būs lieliski piemērotas vieglai un rotaļīgai komandas gara nostiprināšanai. Sadaliet cilvēkus 5–8 cilvēku komandās un pieņemiet izaicinājumus, kas iepriecinās un veicinās diskusijas.​

Green Hat Challenge

90–120 min. ilgstošas enerģiskas un daudzveidīgas spēles, planšetē esošas 100 dažādas misijas: no fotogrāfijām līdz uzdevumiem, kuru izpildei ir jāatrod, kāds objekts sev apkārt, lai varētu veikt jaunus uzdevumus. Spēles laikā tiek radīti nosacījumi, lai cilvēki sadarbotos, komanda saskartos ar  izaicinājumiem, tiktu veicināts tās radošums un spējas savstarpēji uzticēties. Izvēlieties tādus uzdevumus, kas pēc iespējas labāk spēj atklāt jūsu grupas locekļu prasmes!

 

Jūras muzejs Maritimemuseum

Šeit būs iespēja iepazīties ar bagātīgo zviedru flotes vēsturi, no iekšpuses apskatīt īstu zemūdeni, blakus muzejam pietauvotu militāro kuģi un seno laiku šoneri, bet tiem, kuri meklē lielākus izaicinājumus, piedāvājam izmēģināt savus spēkus uz stimulatora, vadot kuģi ekstremālos laikapstākļos. 

 

 
​​​

​Brauciens ar prāmi

Uz prāmja darbojas divi bāri, divi restorāni, veikals. Uz atklātā klāja ir iespēja aplūkot skaisto Klaipēdas ostas un Kuršu kāpas panorāmu. Komunikāciju ar kolēģiem turpiniet prāmja pasažieru atpūtas zonās ar TV, kas atrodas līdzās bāriem. Labi izgulieties jaukajās kajītēs ar dušu /WC, jo nākamā diena jums sola daudz jaunu un neatkārtojamu iespaidu otrā krastā...

 

 
​​

Kārlskrūna

Atrodoties Kārlskrūna Jums šķitīs, ka esat Venēcijā, jo Kārlskrūna – pilsēta, kuru veido 33 salas un tā ir UNESCO nominēta, kā Blēkinges arhipelāga biosfēras daļa. Tā ir vissaulainākā vieta visā Zviedrijas dienvidu piekrastē. Pilsēta izceļas ar to, ka tā ir vienīgā Zviedrijas pilsēta, kurā dominē Baroka arhitektūra, turklāt, tajā ir daudz senu militāro ēku.

 

 

3* viesnīca Aston

Viesnīca „Aston” atrodas 600 m no  Kārlskrūnas centrālās stacijas un Jūras muzeja, pašā UNESCO aizsargātās vecpilsētas centrā. Viesnīcā ir bezmaksas bezvadu internets. Visās istabās ir platekrāna TV un kafijas/tējas pagatavošanas līdzekļi. „Aston” viesmīlīgajā ēdamtelpā tiek pasniegtas brokastis. Viesi var izmantot mikroviļņu krāsni. Katru pēcpusdienu bezmaksas tiek pasniegta tēja / kafija, smalkmaizītes un cepumi. Vestibilā ir iespēja izmantot datoru ar internetu. Personāls labprāt ieteiks vietējos bārus un restorānus. Viesi var pieteikt ekskursiju pa salu arhipelāgu ar kuģi no ostas, kas atrodas tikai 4 min. gājienā no viesnīcas.

 

 

4* viesnīca

Viesnīca „Hotell Conrad” atrodas 500 metru attālumā no Kārlskrūnas centrālās stacijas, Fiskartorget laukuma un 14 min. gājienā no pludmales.
Viesnīcā ir ierīkots bezmaksas bezvadu internets, iekšējais baseins un mūsdienīgi numuriņi ar platekrāna televizoriem un kabeļu TV.
Dažos numuros ir ierīkota virtuve vai ledusskapji. Viesošanās laikā varēsiet atpūsties saunā vai dārzā, bet vestibilā bez maksas baudīt tēju vai kafiju.