Īpašs piedāvājums motociklistiem!

Sajūtiet brīvību un iepazīstiet iespaidīgākās Rietumeiropas un Skandināvijas vietas, ceļojot ar savu motociklu! Dodieties šovasar neaizmirstamā ceļojumā pa jūru, jo šobrīd, pasūtot DFDS prāmju biļetes, piešķirsim 20 % atlaidi kajītei un motocikla pārvadāšanai. Aizmirstiet garlaicīgās autostrādes un dodieties piedzīvojumiem bagātā ceļojumā pa vēl neatklātām Skandināvijas vai Rietumeiropas vietām!
Ceļojot ar DFDS, varēsiet atpūsties, sātīgi paēst un izbaudīt neaizmirstamu ceļojumu pa jūru, bet mēs parūpēsimies, lai jūsu motocikls droši nonāktu ceļojuma galamērķī!

​Ceļojuma ar DFDS prāmi priekšrocības:​

  • Droša motocikla transportēšana
  • Ērts prāmju kustības saraksts
  • Atpūta un komforts kajītēs
  • Pakalpojumi uz prāmja: restorāni, bāri, veikals​

​​​​Uzmanību: atceļot īpašo pasūtījumu, nauda netiek atgriezta. 

Zviedrija

Ceļojums uz Zviedriju pārsteigs pat tos ceļotājus, kuri jau visu ir redzējuši! Tūkstošiem ezeru, kilometriem garas meža joslas, kalnainas saliņas, skandināviskās arhitektūras šedevri un autentiski ciemati, kas nav mainījušies simtiem gadu, – tā ir tikai maza daļiņa no tā, ko šī valsts var piedāvāt. ​

Tāpēc negaidiet, ceļojiet uz Zviedriju ar savu motociklu un sajūtieties kā īsti ceļu vikingi!

LASĪT VAIRĀK   ​​​

Vācija

Vācija ir lielisks atvaļinājuma galamērķis tiem, kuri vēlas iespaidiem bagātas brīvdienas. Šai valstij patiešām ir, ko piedāvāt vēstures un kultūras cienītājiem. Taču arī tos, kuri meklē īpašus dabas stūrīšus, pārsteigs Vācijas ainava un īpaši skaistie skati. 
Klusas pilsētiņas, trokšņainas lielpilsētas un burvīgi dabas skati, kas traucas garām, – šo visu un vēl vairāk varēsiet piedzīvot, ceļojot pa Vāciju ar savu motociklu!

LASĪT VAIRĀK   ​​​​​