Dodieties uz Vāciju svinēt "Oktoberfest"!

Vācieši patiešām zina, kā svinēt svētkus rudenī! Jau no septembra vidus uz Vācijas pilsētām plūst viesi no visdažādākajiem pasaules nostūriem, lai svinētu "Oktoberfest". No festivāla centra Minhenē "Oktoberfest" noskaņojums plūst pa visu valsti, dažādi pasākumi tiek rīkoti līdz pat Ziemeļvācijai. Apmeklējiet slavenāko rudens festivālu Eiropā arī jūs, izmantojot īpašu 25 % atlaidi ceļojumam!

​Ceļojuma ar DFDS prāmi priekšrocības:

  • Ērts prāmju kustības saraksts.
  • Atpūta un komforts kajītēs.
  • Uz prāmja pieejamie pakalpojumi: restorāni, bāri, veikals.​
Uzmanību: atceļot īpašo pasūtījumu, nauda netiek atgriezta. 

Pakalpojumi uz prāmja

Ceļojot uz Vāciju ar prāmi, no septembra līdz oktobra vidum varēsiet sajust "Oktoberfest" atmosfēru. Nelaidiet garām iespēju pagaršot gardos virtuves šefu gatavotos ēdienus no jaunās rudens ēdienkartes Mare Balticum restorānā, kā arī izmantot īpašos "Oktoberfest" piedāvājumus bāros un pašapkalpošanās restorānā. Ceļojot ar bērniem, varēsiet mierīgi izbaudīt ceļojumu, kamēr bērni rotaļāsies spēļu istabās, kurās tie varēs skatīties arī animācijas filmas. Ērtas kajītes, gards ēdiens un mierīgs ceļojums pa jūru – kas var būt labāk?

"Oktoberfest" Vācijā

"Oktoberfest" patiešām ir viens no pasaulē ievērojamākajiem festivāliem, kas katru gadu Vācijā pulcē miljoniem interesentu no visas pasaules. Šo svētku dzimtene ir Minhene, tāpēc to patieso raksturu varat sajust tieši Bavārijas reģiona pilsētās. Taču no septembra "Oktoberfest" drudzis pārņem arī citus Vācijas reģionus un pilsētas, kurās norit daudz pasākumu, uz kuriem vācieši ierodas, tērpušies tradicionālos tērpos, bauda vācu dzērienus un Bavārijai raksturīgus ēdienus, kā arī priecājas, klausoties tautas mūziku!


LASĪT VAIRĀK   ​​​​​