​Pavasara izpārdošana​

Izsludinām pavasara izpārdošanu! Tikai tagad, ceļojot kajītēs ar logu no pirmdienas līdz ceturtdienai, tiek piemērota 15% atlaide visai ceļojuma paketei. Savukārt, rezervējot ērtās Commodore vai Commodore de luxe tipa kajītes, saņemsiet ne tikai atlaidi, bet arī bezmaksas brokastis. Dodieties uz pavasara krāsās ietērptajām Vācijas un Zviedrijas pilsētām un baudiet Baltijas jūras skatus visu ceļojuma laiku. Pasteidzieties, jo piedāvājums ir spēkā tikai līdz 20. maijam! 

Kāpēc ceļot ar DFDS?

  • Ērts prāmju kustības saraksts
  • Neierobežota bagāža
  • Atpūta un privātums ērtās kajītēs
  • Uz prāmja ir restorāns, bāri un veikals

​​​​Uzmanību: atceļot īpašo pasūtījumu, nauda netiek atgriezta. 


Pakalpojumi uz prāmja

Ceļojot ar mūsu prāmjiem, ne vien sasniegsiet galamērķi labi atpūtušies, bet varēsiet izmantot arī uz klāja pieejamos pakalpojumus. Uz katra prāmja darbojas ne tikai pašapkalpošanās, bet arī à la carte restorāni, kuros varēsiet sātīgi un gardi paēst. Kafejnīcā un Kapteiņa bārā varēsiet pasūtīt iemīļotus dzērienus un tos baudīt, lūkojoties Baltijas jūras selgā. Ja esat aizmirsis parūpēties par dāvanām mājiniekiem, nesatraucieties – tās varēsiet iegādāties prāmja veikalos. Garlaicīgi nebūs arī mūsu mazajiem pasažieriem, kas varēs pavadīt laiku prāmjos ierīkotajās rotaļu istabās. ​

Commodore un Commodore de luxe

Commodore un Commodore de luxe – plašākas augstākas klases kajītes tiem, kam patīk komforts. Ceļojot šī tipa kajītēs, varēsiet justies kā viesnīcā. Katrā numuriņā ir televizors un minibārs. Varēsiet baudīt arī Baltijas jūras skatus tieši caur savas kajītes logu. Rezervējot Commodore un Commodore de luxe kajītes, brokastis iekļautas. 

​​