​​Atpūties Vācijā kopā ar ģimeni vai draugiem - lai atpūta sākas jau uz prāmja!

Apmeklē Vācijas atrakciju parkus kopā ar ģimeni vai dodies uz Hamburgu ar draugiem. Brauciena laikā Jūs varēsiet atpūsties ērtā kajītē ar iluminatoru, izbaudīt brīnišķīgus jūras skatus, viļņi un atsvaidzinošas brīzes radīs romantiku un ļaus aizmirst ikdienas rūpes.​ Atrodoties uz klāja, varēsiet baudīt saules peldes un pasakainus saulrietus vai apmeklēt bārus, veikalus, kas atrodas uz prāmja, un par pievilcīgu cenu iegādāties labi pazīstamu zīmolu smaržas un citas dāvanas saviem tuvākajiem. Romantikas cienītājiem iesakām apmeklēt kuģa a la carte restorānu Mare Balticum. Nogaršojot izvēlētos ēdienus un malkojot iecienīto vīnu, caur iluminatoriem varēsiet vērot jūras viļņus un patīkami atpūsties, izbaudot restorāna vidi. Arī mūsu mazajiem viesiem nebūs laika garlaikoties.  ​​

 • Brauciens ar prāmi ir drošs un ērts
 • Bagāžas lielums nav ierobežots un tam netiek piemērots papildu nodoklis
 • Ceļojot uz Ķīli vai atpakaļ ar DFDS prāmjiem, Jums nebūs garlaicīgi​
 • Bērni varēs priecāties tiem īpaši izveidotā rotaļu istabā
 • Nakts ceļojums ietaupīs laiku jūsu izklaidēm dienā
 • ​Nākamajā dienā pēc labas atpūtas, pabrokastojuši un labā noskaņojumā varēsiet turpināt savu ceļojumu ​

​​​​Uzmanību: atceļot īpašo pasūtījumu, nauda netiek atgriezta. 

Šis piedāvājums ir spēkā maršrutā Klaipēda-Kārlshamna​

Vācijas atrakciju parki

Vācijā ir dažādi atrakciju, izklaides un ūdens piedzīvojumu parki. To šeit netrūkst. Amerikāņu kalniņi, ūdens atrakcijas vai eksotisks safari ― vienaldzīgo nebūs. Ienirstiet atrakciju, ūdens un pasaku varoņu pasaulē, izmēģiniet jaunu pieredzi atrakciju parkā HEIDE (no Hamburgas tikai 70 km) vai HANSA (no Ķīles tikai 60 km) un nepalaidiet garām iespēju apmeklēt arī safari parku SERENGETI .

 
Tikai 70 km no Hamburgas atrodas parks HEIDE ― piedzīvojumu paradīze pieaugušajiem un bērniem. “Brīvais kritiens” ar ātrumu gandrīz 100 km/h ― nepārspējama adrenalīna gūšanas vieta pieaugušajiem. Savukārt mazākos atpūtniekus iepriecinās ūdens atrakcijas, kur tie varēs ne tikai bezrūpīgi draiskoties, bet arī bez raizēm šļakstīties. Tā ir lieliska alternatīva parastajām peldēm karstā vasaras dienā.

 
Apmēram 35 km no Heide atrodas safari parks SERENGETI ― vēl viena īpaša emociju vieta ģimenei. Ja ceļojat ar automobili, izmantojiet iespēju pabarot žirafes vai citus eksotiskus dzīvniekus tieši caur automobiļa logu. Esiet drosmīgi un dāsni, citādi šie garo kaklu īpašnieki paši bez grūtībām paņems gardumus pat no Jūsu automobiļa tālākā stūra. Taču neceriet, ka varēsiet barot vai atvērt logus, kad iebrauksiet “džungļu karaļa” teritorijā… Pēc iespaidiem pilna safari Jūs gaidīs ne tikai safari uz ūdens, bet arī citas izklaižu parka atrakcijas un teātra izrādes.

 
Parks HANSA atrodas netālu no Lībekas ― vēl viens neatkārtojamu emociju avots Ziemeļvācijā. Tas aicina gan pieaugušos, gan bērnus izmēģināt pasaulē augstāko peldošo karuseli, kas virzās ar ātrumu 70 km/h. Mazākos parka apmeklētājus ielūdz priecāties ne tikai par šļūkšanu pa ūdens caurulēm, bet arī piedalīties zelta meklējumos vai izmēģināt dzīvi džungļos. 

Hamburga ― izpriecas un nakts dzīve

 • Ierodoties Vācijā, Jums noteikti jāapmeklē Hamburga. Tā ir ne tikai otra lielākā pilsēta Vācijā (gandrīz divi miljoni iedzīvotāju), bet arī otra lielākā osta Eiropā. Jūras un kuģniecības cienītājus šeit gaida daudz interesanta. Tāpat varēsiet iepirkties un uz mājām aizvest dāvanas saviem tuvākajiem. 
 • Hamburgas kūsājošā nakts dzīve ievilinās ikvienu savu izpriecu virpulī. Visus izklaižu tīkotājus ar prieku gaida Reeperbahn ielā, kazino, bāros un striptīza klubos. Ne velti šī iela tiek dēvēta par „grēcīgo jūdzi” un ir pazīstama kā Hamburgas sarkano lukturu kvartāls. 
 • Ja vēlaties pavadīt interesantu vakaru, apmeklējiet nakts bāru East (adrese: Simon-von-Utrecht-Straße 31). Šeit satiekas pazīstami aktieri, televīzijas pārraižu vadītāji, pasaules šovu pārstāvji. Lai arī dzērieni nav lēti, taču ieeja ir par brīvu. Jūs būsiet patīkami pārsteigti, ieraugot iespaidīgo interjeru un sajūtot gaisotni, kas apbur kā nekur citur. Augšstāvā ir labākais naktsklubs East night club . 
 • Hamburgā varēsiet iepazīties ar izsmalcinātu mākslu un kultūru, apmeklēt labākos muzejus, redzēt vērienīgākās un labākās teātra izrādes, mūziklus un šovus ― The Lion King , Olivias Show Club , Rocky-Das Musical . 
 • Alstera ezers ― iedzīvotāju iecienītākā atpūtas vieta un burotāju un airētāju paradīze, šeit ir daudz kafejnīcu un veikalu. 

Tāpat iesakām apmeklēt:

Brēmeni ― Brēmenes muzikantu pilsētu. Ir ticējums, ka, pieskaroties Brēmenes muzikantu skulptūru deguniem, piepildīsies visas vēlēšanās. Esot Brēmenē, noteikti vērts apskatīt arī slaveno Rolanda statuju un pilsētas rātsnamu (ievērojamāko gotikas stila celtni Ziemeļvācijā), doties romantiskā pastaigā pa „Šņores” ielām;

 
Marcipāna galvaspilsētā Lībekā ― Svētās Marijas baznīcu, kuru pilsētas iedzīvotāji uzbūvēja kā pieminekli sev pašiem, Kuģniecības ģildes namus ― tajos šobrīd atrodas greznākais pilsētas restorāns, iespaidīgos Pils vārtus, gotikas stila katedrāli. Lībekā ir daudz jauku, romantisku kafejnīcu;

 
Rīgenes salu ― saulaināko Vācijas kūrortu. Rīgenes sala ir plaši pazīstama ar augsta līmeņa servisu, labākajiem restorāniem un SPA viesnīcām. Šeit Jums ir iespēja izvēlēties ― atpūsties, palutināt sevi SPA viesnīcās vai izbaudīt atpūtu skaistā un greznā villā.​​