STIPRINĀT JŪTAS – UZ VĀCIJU

Piekritīsiet, ka nekas tā nesatuvina divas sirdis un nepārbauda jūtas, kā aizbēgšana no ierastās ikdienas. Ceļojums pa jūru turklāt piešķirs arī romantikas garšu jūsu braucienam. Saulrieta vērošana uz atklāta klāja iedvesmos jūs siltiem vārdiem, bet vīna glāze pēc vakariņām – atklātai un draudzīgai sarunai. Ērta kajīte diviem nodrošinās privātuma sajūtu ceļojuma laikā, bet sātīgas brokastis pamostoties – enerģiju iespaidiem bagātai dienai. Ja vēlēsieties savu tuvāko cilvēku palutināt ar jauku sīkumu, apmeklējiet prāmja veikalu vai pārsteidziet ar aromātisku kafijas tasi prāmja bārā... Izbaudiet kopā būšanu! Iepazīstiet viens otru no jauna, ceļojot kopā ar DFDS!
Apmetoties jaukajā Neiminsteres pilsētiņā, izbaudiet viesnīcas sniegtās ērtības un tuvākajā apkārtnē piedāvāto izklaidi. Nelaidiet garām iespēju iepazīties ar ievērojamākajām Ziemeļvācijas pilsētām, kuras atrodas aptuveni 70 km rādiusā – Hamburgu, Lībeku, kā arī brīnišķīgo pili, kas atrodas pie Šverīnes ezera.

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Prāmja biļete abos virzienos kajītē ar logu
  • Brokastis prāmja pašapkalpošanās restorānā abos virzienos
  • 1 automašīnas pārvadāšana abos virzienos
  • Degvielas piemaksas pasažieriem un automašīnai
  • 2 naktis un brokastis 3* viesnīcā Neiminsteres pilsētā
  • ​Automobiļa novietošana viesnīcas teritorijā
  • 10 % atlaižu kupons zīmolpreču izpārdošanas centrā (izdod viesnīcā)

 

 IEPAZĪSTIETIES AR ĪPAŠAJIEM NOSACĪJUMIEM​

Uzmanību! Viesnīcā netiek uzņemti viesi šajos periodos:
2018 : Oktobris 16-20, 23-24, 28. Novembris 6-7, 13-14, 18-24, 27-28. Decembris 7.

 

Informācija par Best Western Prisma*** viesnīcu

​​Viesnīca Best Western Hotel Prisma


„Best Western Hotel PRISMA” atrodas tikai 2 km attālumā no pilsētas centra un 4 km attālumā no autostrādes A7. Viesnīca piedāvā modernas un ērtas vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas istabiņas, kurās ir ierīkots bezvadu internets, ir kafijas/tējas automāts, satelīta TV. Pretī viesnīcai viesiem ir bezmaksas automobiļu stāvlaukums. Restorānā „Campino” tiek piedāvāts plašs ēdienu sortiments gan brokastīm, gan arī pusdienām un vakariņām. Pēc iespaidiem bagātās dienas var atpūsties viesnīcas dārzā izvietotajos pludmales krēslos vai apmeklēt viesnīcas saunu, infrasarkano staru vai tvaika pirti. Par nelielu maksu reģistratūrā var iznomāt divriteņus un doties apskatīt Neiminsteres pilsētiņu. Dzīvnieki tiek izmitināti tikai par 12 EUR, iepriekš saskaņojot ar viesnīcas personālu. Bērni (0-12 gadi) tiek izmitināti bez maksas, ja nav nepieciešama papildu gulta. Papildu gulta bērniem līdz 13 gadiem – 16 EUR, bērniem no 13 gadiem – 27 EUR.

Vairāk par viesnīcu: www.hotel-prisma.de​​​

Garāka ceļojuma cenas

​Ja plānojat Vācijā pavadīt vienu vai trīs naktis, tabulā ir sniegtas ceļojuma cenas, nakšņojot 1 vai 3 naktis viesnīcā Prisma . Cenas norādītas, ja ceļo 2, 3 vai 2 personas ar bērnu no 12 gadiem.


 

​​​Viesnīca​ Prisma

2 personām 3 personām

Ģimenei ar bērnu

3n./1d. ceļojums

​413 €

​586 €

​573 €

​5n./3d. ceļojums

607 €

​846 €​​​

​807 €


Uzmanību! Izvēlētais ceļojums netiek automātiski apstiprināts. Ceļojums tiek apstiprināts 2 darba dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas. Ja ceļojums netiek apstiprināts, tiek piedāvāts alternatīvs ceļojums vai iespēja saņemt atpakaļ samaksāto naudu.
 

Pakalpojumi uz prāmja

 

 
Mare Balticum Restorāns ​
Šajā restorānā vienlaikus maltīti var baudīt 73 cilvēki un ēdienus iespējams izvēlēties no ēdienkartes. Ieteicams laikus rezervēt vietas, lai varat priecāties kopā ar draugiem un ceļojuma biedriem.

 
Papildus informācija:
  • À la carte restorāns
  • Dress kods: daļēji oficiāls
  • Ieteicams rezervēt galdiņus iepriekš​
 

KAPTEIŅA bārs​
Ērts bārs ar 116 vietām piedāvā pasažieriem baudīt izmeklētus dzērienus, nogaršot kokteiļus, sagatavotus pēc klasiskām un bārmeņu izveidotām receptēm, atsvaidzināties ar alu vai sulu. Te ir pieejama dažādu šķirņu kafija, saldumi un uzkodas. Bārā izvietotie TV ekrāni sniedz iespēju līdz vēlam vakaram skatīties sporta sacensības un mūzikas programmas.

DFDS IESAKA APMEKLĒT

Neiminsteres pilsēta

​​


 

Tirepark zooloģiskais dārzs

Iesakām apmeklēt pilsētas nomalē ierīkoto zooloģisko dārzu, kurš 24 ha lielā meža platībā pulcē aptuveni 700 dzīvniekus: no stiprā baltā lāča līdz mazai pelītei. Ieejas biļete (līdz 1. novembrim) pieaugušajiem – 9 EUR, bērniem (4-16) - 5 EUR.
Darba laiks: I-VII 10:00-17:00.

Adrese: Tierpark Neumünster, Tierparkvereinigung Neumünster e.V., Geerdtsstraße 100, 24537 Neumünster.​

Audumu un tekstila muzejs

Interesanta iepazīšanās ar 200 gadu seno tekstila vēsturi. Adrese: Tuch + Technik Textilmuseum, Kleinflecken 1, 24534 Neiminstere.

Aktīvās atpūtas cienītājiem iesakām: jāšanu, Stadtwald ar skriešanas ceļiem, airēšanu Einfeldera ezerā, golfu Aukruge, boulinga centru, tenisa kortus.

Neumünster Designer Outlet

Zīmolpreču izpārdošanas centrs „Neumünster Designer Outlet” ir tirdzniecības centrs ar īpašu arhitektūras stilu. 60 pazīstamu zīmolu izpārdošanas centrā tiek pārdotas vecās kolekcijas, paraugu sortiments un preces no pāri palikušās produkcijas. 20 000 m² lielajā tirdzniecības platībā varat cerēt uz zemākām cenām – no 30 % līdz 70 %. „Designer Outlet Neumünster” piedāvā 3000 bezmaksas vietas automobiļu stāvlaukumā apkārt „Outlet Center”. „Designer Outlet Neumünster” adrese: Oderstraße 10, 24539 Neiminstere.
Darba laiks: 10-20, svētdienās slēgts.​​

Hamburga


 

Hamburga ir ne tikai otrā lielākā Vācijas pilsēta, bet arī liela Eiropas osta, tāpēc iepazīties ar šo pilsētu ir vērts sākt no Hafencity rajona. Šeit tiek organizētas arī ekskursijas ar kuģīti pa ostas akvatoriju. Taču neapmeklēt pilsētas simbolu – Hamburgas Rātsnamu – un neapskatīt šo arhitektūras šedevru būtu īsts grēks. Labos laika apstākļos ieteicams romantisks brauciens ar izklaides kuģīti pa Alstera ezeru vai pastaiga pa botānisko dārzu Planten un Blomen, kur vakaros ap plkst. 18.00 J. Štrausa mūzikas pavadībā notiek strūklaku šovs. Dārzs ir atvērts apmeklētājiem katru dienu: 7-23. Adrese: Marseiller Str. 7, 20355 Hamburga.

Ja laika apstākļi nav iepriecinoši, iesakām apmeklēt iespaidīgo Miniatūru brīnumzemi „Miniatur Wunderland“, kas atrodas Speicherstadt rajonā. Muzejs ir slavens ar pasaulē lielāko dzelzceļa modeli, kas darbojas un kuru veido aptuveni 13 000 m dzelzceļa sliežu, pa kurām kursē vairāk nekā 900 miniatūru vilcieniņu cauri miniatūrām pilsētiņām, tie šķērso kalnus, aizas un tiltus. Muzejā ir tematiskas ekspozīcijas par dažādām valstīm – Šveici, Austriju, Vāciju, Skandināviju, Ameriku. Daudz uzmanības izpelnās arī lidosta ar lidmašīnām, kuras paceļas un nolaižas. Ieejas biļete pieaugušajiem – 13 EUR. Darba laiks nav noteikts, biežāk 8.00-21.00 (reizēm līdz 24.00!). Adrese: Kehrwieder 4, 20457 Hamburga.

Ievērības cienīgs ir arī vaska figūru muzejs PANOPTIKUM, kas atrodas slavenajā izklaides rajonā St.Pauli. Nepalaidiet garām iespēju iemūžināt sevi kopā ar slavenībām! Ieejas biļete pieaugušajiem 6,5 EUR. Darba laiks: I-VII 11.00-21.00. Adrese: Spielbudenplatz 3, D-20359 Hamburga.​​

Šverīne


Šverīne – septiņu ezeru pilsēta, bieži saukta arī par Ziemeļu Florenci. Kultūras cienītājus šī pilsēta apbur – tajā ir teātris un kabarē, muzeji un grandiozi Pils festivāli Senajā dārzā. Pilsētas simbols – Šverīnes pils – smalka, viegla, gaiša un draudzīga kā pati pilsēta. Tā ir XIX gs. Vācijā uz salas starp ezeriem, kā Mēklenburgas-Šverīnes lielo hercogu rezidence, celtā neorenesanses stila pils. Blakus pilij ir dārzs, Valsts muzejs, Mēklenburgas valsts teātris, Uzvaras kolonna (Siegessäule), Vecā pils (Altes Palais), Staļļi (Marstall) un klasiskā Valsts kanceleja (Staatskanzlei).

Lībeka

​​


 

Ļoti krāšņa pilsēta, slavena ar savām gotikas stila ēkām, mutē kūstošo marcipānu un, iespējams, vislabāk pazīstama savu pasakaini skaisto Holstentor vārtu dēļ. Lībekā ir vairāk nekā 1000 vēsturisku ēku, kuru dēļ pilsēta ir iekļauta Apvienoto Nāciju izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO) pasaules mantojuma objektu sarakstā.
Liubekas Staigājot pa Lībekas vecpilsētu, izjutīsit kultūras radīto prieku, atradīsit jaukas romantiskas kafejnīcas, modernus restorānus. Daudzie veikali pārspēs Jūsu gaidas. Šī patiešām brīnišķīgā pilsētas daļa atrodas vien dažu soļu attālumā gan no dzelzceļa (Hauptbahnhof), gan autobusu stacijas.​​​​

Šīs Hanzas pilsētas simbols ir marcipāns. Tāpēc meklējot ciema kukuļus, atcerieties apmeklēt slaveno marcipānu veikalu Niederegger, kas smaržo pēc mandelēm un darbojas jau no 1806. gada. Veikals atrodas pretī Lībekas Rātsnamam. ​

Ķīlē


 

Pilsēta Vācijā, Šlēsvigas-Holšteinas administratīvais centrs, kurā dzīvo 235,4 tūkst. iedzīvotāju. Ķīlē (Kiel) aktīvi norit starptautiska tirdzniecība ar kuģiem, darbojas atjaunotā Ķīles universitāte. Šeit ir attīstīta kuģniecība, elektrotehnikas, mehānikas, kuģu būves, ķīmijas, tekstila, zvejniecības tautsaimniecības nozare. Ķīlē ierodas daudz tūristu no Skandināvijas un citām Baltijas jūras reģiona valstīm. Viņiem Ziemeļvācija ir viena no lieliskākajām vietām, kur atpūsties un iepirkties.​

Iespējams, augstākā būve pilsētā. Tornis, kas atrodas vairāk nekā 80 metrus virs jūras līmeņa, ir redzams jau iztālēm. Visiespaidīgākie skati paveras, uzkāpjot augšā. No šejienes var redzēt Laboe pilsētiņu, te paveras lieliska Ķīles panorāma. Ja laiks ir skaidrs, var redzēt arī Dānijas krastus, līdz kuriem ir apmēram 100 km. Skatoties no torņa uz Baltijas jūru, būsit pārsteigti, cik tā ir sekla!

Hansa parks


 
HANSA parks, kas atrodas Lībekas tuvumā, – vēl viena piedzīvojumu zeme Ziemeļvācijā. Tā aicina gan vecākus, gan jaunākus izmēģināt, iespējams, pasaulē pašu augstāko peldošo karuseli, kas griežas ar ātrumu 70 km/h, bet mazākos parka apmeklētājus aicina pavadīt laiku ne tikai elpu aizraujošos piedzīvojumos uz ūdens slīdkalniņiem, bet arī piedaloties zelta naudas meklēšanā vai izpētot džungļus.​​​​​

Ja ceļojuma plānā ietilpst iepirkšanās


 
Ja Neiminsteres izpārdošanas centru jau apmeklējāt, iesakām pa ceļam uz Ķīles ostu apmeklēt arī Raisdorfu – tirdzniecības centru pilsētu, kur varēsiet iepirkties vai iegādāties suvenīrus par ievērojami zemākām cenām nekā pilsētās. Veikalu darba laiks P.-S. 09.30-20.00, svētdienās slēgts.