​ZIEMAS IZKLAIDES RIETUMEIROPĀ ​

Šogad piedāvājam padomāt par ērtāku veidu, kādā nokļūt slavenajos Eiropas slēpošanas kūrortos, un izmantot  piedāvājumu - pērkot 4-vietīgu kajīti, automobiļa vieta - 0,00€! Brauciena laikā lieliski izgulēsieties, varēsiet izbaudīt uz prāmja esošo bāru piedāvājumus, bērni bezrūpīgi pavadīs laiku viņiem paredzētajā zonā, sātīgi paēdīsiet un labā noskaņojumā turpināsiet ceļu no Ķīles.

  •  Ērts prāmju kustības saraksts – izbraukšana katru vakaru vienā laikā
  •  Ērti ceļot ar automobili
  •  Atpūta ērtās kajītēs
    • ​​ Var ņemt līdzi mājdzīvnieku
  •  Bagāža netiek ierobežota un par to nav jāmaksā papildu maksa
     

 


 


 
Slēpot uz Vāciju

Piedāvājam jums izmēģināt vislabākās un visā pasaulē atzītas Eiropas slēpošanas trases. Vācija, Austrija, Itālija un Francija lepojas ar saviem lieliskajiem un komfortablajiem slēpošanas kūrortiem, kuri jums atstās neizdzēšamu iespaidu.

 
Lai ceļojums līdz slēpošanas vietai būtu neaizmirstams, ilgstošas un nogurdinošas braukšanas pa sauszemes ceļiem vietā piedāvājam visiem kopā ar automobili doties uz Ķīli ar prāmi. 

 
Attālumi līdz trasēm būs krietni mazāki, bet braukšana pa lieliskajiem Vācijas ceļiem sagādās ne mazumu prieka. Pataupiet spēkus kalniem!​ 

 

VAIRĀK PAR ZIEMAS IZKLAIDĒM VĀCIJĀ​​


 
Iepirkties uz Hamburgu

 
Janvārī un februārī visā Eiropā valda lielais izpārdošanas „drudzis”. Lieliska ideja – doties iepirkties, braucot uz Ķīli ar prāmi un ņemot līdzi automobili. Attālums no Ķīles līdz Hamburgai – izpārdošanu galvaspilsētai – ir tikai 100 km.

 
Hamburga tiek uzskatīta par Vācijas iepirkšanās galvaspilsētu. Tā ir lieliska iespēja ne tikai lēti iegādāties lietas, bet arī iepazīties ar šīs pilsētas arhitektūru un kultūru, kā arī tuvāk iepazīt Vāciju.

 
Pilsētā atrodas Eiropā lielākais apavu veikals „Görtz”, pasaulē vislielākais elektronikas preču veikals „Saturn”, mēbeļu un mājas interjera preču tirdzniecības centrs „Ikea”, dizaineru veikali un daudz citu vietu, kur varēsiet iegādāties kvalitatīvas preces par ievērojami zemākām cenām nekā ierasts.

 
Tiem, kuri meklē īpaši labus piedāvājumus, iesakām apmeklēt TkMaxx izpārdošanu Hamburgā vai Raisdorfu izpārdošanu pilsētā Ķīlē. Tiem, kuri brauc garām Brēmenei, iesakām apmeklēt izpārdošanas pilsētiņā Ochtum Park.​

​​