Prāmju līnijas Klaipēda - Ķīle piedāvājums ​

Lai ceļojums ar prāmi Jums būtu vēl ērtāks, lai krastā izkāptu atpūtušies, moži, sāti un varētu droši turpināt ceļojumu ar automašīnu, iesakām izmantot īpašo piedāvājumu, kas radīts tieši Jums – ceļojošajiem savrupniekiem. Tagad, iegādājoties biļeti “Vienvietīga kajīte Commodore​+automašīna”, Jūs varēsit ne vien ērti un rāmi pavadīt laiku uz prāmja, bet arī ietaupīt vairāk par 40% biļetes cenas.

  •  Vienvietīga Commodore kajīte un brokastis
  • Atpūta plašā kajītē ar visām ērtībām
  • Ietaupīsit vairāk nekā 40% no kajītes cenas
    • ​​ Tiek pārvests arī Jūsu automobilis
  •  Bagāža netiek ierobežota, un par to netiek iekasēta maksa​

​ĪPAŠI NOTEIKUMI


pusryčiai DFDS keltuose

Ēdināšana uz prāmja​

Uz prāmja atrodas divu veidu restorāni, kur iespējams gan pasūtīt ēdienu no ēdienkartes, gan izvēlēties jau sagatavotu maltīti no pašapkalpošanās galdiem. Ēdienus gatavo a la carte restorānā pēc individuāliem pasūtījumiem no restorāna ēdienkartes.​Šī ir vislabākā vieta, lai panašķētos, pavadītu vakaru pie vīna glāzes.


Pasūtot Commodore kajīti, brokastu kuponu saņemsit no prāmja administrācijas. Ēdiens tiek pasniegts prāmja pašapkalpošanās restorānā pēc „zviedru galda” principa, tāpēc ēst varēsit tik, cik vēlēsities.

baras kelte

Atpūta uz prāmja

Ceļojuma ar prāmi priekšrocība – atpūšaties gan Jūs, gan Jūsu automobilis, bet ceļojuma galamērķi sasniegsit bez raizēm un stresa.​

Uz visiem prāmjiem darbojas bāri, kuros varēsit atpūsties, baudot glāzi dzēriena. Bāros var pasūtīt dažādos veidos pagatavotu kafiju, skatīties televīzijas raidījumus, filmas vai sporta sacensības.

Mierīgākās prāmja zonās var lasīt, pievienoties internetam un nokārtot darba lietas. Savukārt, izejot uz atklāta klāja, izbaudīt jūras skatus, pastaigāties, ieelpot svaigu gaisu.​