CEĻOJUMU AR PRĀMI TAGAD PLĀNO DROŠĀKCEĻOJUMU AR PRĀMI TAGAD PLĀNO DROŠĀK

Ja ceļojat viens un vēlaties ietaupīt, šis piedāvājums ir tieši Jums! Vieta kajītē ar logu – tikai 50 EUR. Esam parūpējušies, lai, pērkot šo piedāvājumu, jums nebūtu nekādu problēmu, veicot izmaiņas biļetē! Iegādājieties piedāvājumu līdz 12. decembrim un mainiet to, cik vien vēlaties! Plānojiet ceļojumu par zemu cenu bez raizēm!

 
Visu brauciena laiku varēsiet veltīt atpūtai – nomazgāties, sātīgi paēst pašapkalpošanās vai pasūtāmo ēdienu restorānā, atpūsties prāmja bāros vai nopirkt mīļus nieciņus prāmja veikalā. No rīta, labi izgulējušies, sātīgi paēduši, varēsiet turpināt savu ceļojumu, ar aizvien pilnu degvielas tvertni.

Kaut kas nebijis!

  • Veikt izmaiņas biļetē var neierobežoti
  • Datuma maiņa – bez maksas un neierobežoti (ja tā nav izbraukšanas diena)
  • Vieta kajītē ar logu 
  • Ceļot var arī bez automobiļa
  • Par regulārā cena maksu pievienot automobili, kura augstums ir līdz 2,7 m


 

IEPAZĪSTIETIES AR ĪPAŠAJIEM NOSACĪJUMIEM​


​​Šis piedāvājums ir spēkā maršrutā Klaipēda-Kārlshamna​.​​

Pakalpojumi uz prāmja​

Četrvietīgās kajītes ar logu

Uz 6-tā klāja ierīkotājās kajītēs ir visas būtiskās ērtības: tīra gultas veļa, dvieļi, duša, spogulis un tualete. Divas gultas kajītē ir blakus viena otrai, bet virs tām – vēl divas nolaižamas gultas. 

Ēdināšana uz prāmja

Ja plānojat izvēlēties ēdināšanu uz prāmja, vislabāk to izdarīt uzreiz, pērkot biļeti. Pērkot ēdināšanas kuponus internetā, jūs ietaupīsiet naudu un laiku. Kuponi jums tiks izsniegti reģistrācijas braucienam ar prāmi laikā, bet uz prāmja apkalpe jūs aicinās uz pašapkalpošanās restorānu, kur ēdināšana notiek pēc „zviedru galda” principa, tāpēc paēst varēsiet patiešām sātīgi.