DARBA VAJADZĪBĀS CEĻO ĒRTI

Mums rūp, lai jūs, ceļojot ar DFDS prāmjiem, galamērķi sasniegtu atpūtušies, tādēļ aicinām izmantot īpašo piedāvājumu un rezervēt vietu četrvietīgā kajītē tikai par 50 EUR! Klientu ērtībām DFDS prāmji no Klaipēdas uz Ķīli un no Ķīles uz Klaipēdu kursē katru dienu, tāpēc varat brīvi plānot savu ceļojumu. Rezervējot vietu kajītē, varēsiet labi izgulēties un pirms ierašanās Vācijā gardi un sātīgi paēst kādā no pašapkalpošanās restorāniem vai prāmja restorānā ar iespēju pasūtīt ēdienu no ēdienkartes, kā arī izmantot īpašos piedāvājumus prāmju veikalos un bāros.​

Kāpēc izvēlēties šo piedāvājumu?

  • Iespēja rezervēt vietu četrvietīgā kajītē ar vai bez loga. 
  • Ja plāni mainīsies, ceļojuma datumu varēsiet mainīt pat brauciena dienā
  • Izmaiņas biļetē var veikt neierobežotu skaitu reižu un bez maksas
  • Ērts prāmju kustības saraksts un ceļojuma laiks
  • Bagāža ir bez ierobežojuma un bez maksas​
  • Ērts veids, kā sasniegt Rietumeiropu ar automašīnu​


IEPAZĪSTIETIES AR ĪPAŠAJIEM NOSACĪJUMIEM​


​​Šis piedāvājums ir spēkā maršrutā Klaipēda-Kārlshamna​.​​

Pakalpojumi uz prāmja​

Četrvietīgās kajītes ar logu

Uz 6-tā klāja ierīkotājās kajītēs ir visas būtiskās ērtības: tīra gultas veļa, dvieļi, duša, spogulis un tualete. Divas gultas kajītē ir blakus viena otrai, bet virs tām – vēl divas nolaižamas gultas. 

Ēdināšana uz prāmja

Ja plānojat izvēlēties ēdināšanu uz prāmja, vislabāk to izdarīt uzreiz, pērkot biļeti. Pērkot ēdināšanas kuponus internetā, jūs ietaupīsiet naudu un laiku. Kuponi jums tiks izsniegti reģistrācijas braucienam ar prāmi laikā, bet uz prāmja apkalpe jūs aicinās uz pašapkalpošanās restorānu, kur ēdināšana notiek pēc „zviedru galda” principa, tāpēc paēst varēsiet patiešām sātīgi.