​Svētku tirdziņi, izklaides un idejas dāvanām

Uzdāvini sev un saviem tuvajiem Ziemassvētku dāvanu – ceļojumu ar prāmi uz svētku sajūtās tīto Vāciju. Jau no novembra vidus visa Vācija pošas un gatavojas Ziemassvētkiem. 

Norādītajā cenā ir iekļauts:
  •  Prāmja biļete 1-2 personām divvietīgā kajītē ar logu
  •  1 automobiļa pārvadāšana, piemaksa par degvielu 5 EUR/pers., piemaksa par degvielu 5 EUR/automobilim, abos virzienos.

Piezīme: Iegādājoties īpašā piedāvājuma „2-vietīga kajīte ar logu + automobilis abos virzienos” biļeti, atgriešanās ir obligāta ne vēlāk kā pēc 4 naktīm no ierašanās Ķīlē. ​


IEPAZĪSTIETIES AR ĪPAŠAJIEM NOSACĪJUMIEM​

​Hamburga ir ne tikai viena no skaistākajām Vācijas pilsētām, bet arī īsta Eiropas Ziemassvētku galvaspilsēta. Daudzas mazas ieliņas ir izrotātas Ziemassvētku gaidās, gaisā virmo karstvīna un kanēļa smarža, pilsētā rosās amatnieki no visas pasaules. Viņi ir gatavi izveidot Jums īpašas Ziemassvētku dāvanas. 
To, kas Hamburgā ir visskaistākais, Jūs atradīsit tieši blakus burvīgajam pilsētas Rātsnamam. Roncalli cirka mākslinieki un klauni ir gatavi parūpēties, lai Jums ne mirkli nepietrūktu Ziemassvētku punša. Ziemassvētku tirdziņā pie Hamburgas Rātsnama savus īpašos medus raušus piedāvā maiznieki no Nirnbergas, bet Āhenes maiznieki pārsteigs ar saviem slavenajiem cepumiem. Savus talantus demonstrēs arī kokgrebēji no Tiroles un podnieki no Lauzicas reģiona. Un kur tad vēl sudrabkaļi un visi pārējie mākslinieki, kuri rūpējas par lielisku atmosfēru un gaida Jūs ierodamies!
Ziemassvētku noskaņu virpulī griezīsies arī senlaicīgie karuseļi, kas piesaista ne tikai bērnu uzmanību. Hamburgā varēsit baudīt karstvīnu, braucot laivā pa Alstera ezeru, vai apmeklēt unikālu Ziemassvētku izstādi vienā no pilsētas muzejiem. Bet, ja staigāt pa izstādēm negribas, pievienojieties daudzkrāsainajai Ziemassvētku parādei pilsētas centrā. Tā notiek katru Adventes sestdienu 11.30, 14.00 un 17.00​​ un vienmēr sākas Mönckebergstraße, Galeria Kaufhof/Saturn. Katru dienu pilsētu apmeklē īpašs viesis – Ziemassvētku vecītis. Ar saviem ziemeļbriežiem viņš pārlaižas pār tirdziņa jumtiem, bet nolaidies stāsta par Rūdolfu – ziemeļbriedi ar sarkano degunu.
Visas šīs atrakcijas un pārējais, ko vārdiem nemaz nav iespējams aprakstīt, gaida Jūs Hamburgā – vien nedaudz vairāk kā 90 kilometru attālumā no Ķīles. Padariet savus un savu tuvinieku svētkus īpašus!​​

​ ​

Viesnīcu rezervēšana​

Ja plānojat nakšņot viesnīcā, piedāvājam izmantot Booking.com viesnīcu rezervēšanas pakalpojumu. Laukā „Galamērķis​” ierakstiet pilsētu, kurā vēlaties apmesties, izvēlieties vēlamos datumus un nospiediet „Meklēt”.​

Booking.com

​​Piezīme: viesnīcu rezervācija ar Booking.com starpniecību nav saistīta ar prāmja biļešu pasūtījumiem. Ja Jums rodas jautājumi par viesnīcām, lūdzu vērsties tieši Booking.com.