​Svētku tirdziņi, izklaides un idejas dāvanām

Uzdāvini sev un saviem tuvajiem Ziemassvētku dāvanu – ceļojumu ar prāmi uz svētku sajūtās tīto Vāciju. Jau no novembra vidus visa Vācija pošas un gatavojas Ziemassvētkiem. 
Hamburga ir ne tikai viena no skaistākajām Vācijas pilsētām, bet arī īsta Eiropas Ziemassvētku galvaspilsēta. Daudzas mazas ieliņas ir izrotātas Ziemassvētku gaidās, gaisā virmo karstvīna un kanēļa smarža, pilsētā rosās amatnieki no visas pasaules. Viņi ir gatavi izveidot Jums īpašas Ziemassvētku dāvanas. 
Hamburgā varēsit baudīt karstvīnu, braucot laivā pa Alstera ezeru, vai apmeklēt unikālu Ziemassvētku izstādi vienā no pilsētas muzejiem. Bet, ja staigāt pa izstādēm negribas, pievienojieties daudzkrāsainajai Ziemassvētku parādei pilsētas centrā. Tā notiek katru Adventes sestdienu 11.30, 14.00 un 17.00​​ un vienmēr sākas Mönckebergstraße, Galeria Kaufhof/Saturn. Katru dienu pilsētu apmeklē īpašs viesis – Ziemassvētku vecītis. Ar saviem ziemeļbriežiem viņš pārlaižas pār tirdziņa jumtiem, bet nolaidies stāsta par Rūdolfu – ziemeļbriedi ar sarkano degunu.
Visas šīs atrakcijas un pārējais, ko vārdiem nemaz nav iespējams aprakstīt, gaida Jūs Hamburgā – vien nedaudz vairāk kā 90 kilometru attālumā no Ķīles. Padariet savus un savu tuvinieku svētkus īpašus!​​

VAIRĀK PAR ZIEMASSVĒTKIEM HAMBURGĀ​​​​

​​

​Piedāvājumi ceļojumiem uz Vāciju​

Ceļojums uz Vāciju ar viesnīcu

Piedāvājam neaizmirstamu ceļojumu 2–4 personām, kā arī izmitināšanu viesnīcā Neiminsteres pilsētā, kura atrodas starp Ķīli un Hamburgu. Tā ir lieliska iespēja apmeklēt ne tikai Hamburgu, bet arī tuvumā esošo Lībeku un iepirkties par īpaši zemām cenām Neiminsteres zīmolpreču veikalu pilsētiņā.


 


 ​

Uzmanību! Viesnīcā netiek uzņemti viesi šajos periodos 2018 : Janvāris 17, 25, 27-29. Februāris 15-17, 26-28. Aprīlis 24, 25 d. Jūnijs 1, 2, 15-23. Septembris 3-8 , 11, 12, 18, 19, 25, 26. Oktobris 9, 10, 16-20, 23, 24, 30, 31. Novembris 1, 2.

Informācija par Best Western Prisma*** viesnīcu

​​Viesnīca Best Western Hotel Prisma


„Best Western Hotel PRISMA” atrodas tikai 2 km attālumā no pilsētas centra un 4 km attālumā no autostrādes A7. Viesnīca piedāvā modernas un ērtas vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas istabiņas, kurās ir ierīkots bezvadu internets, ir kafijas/tējas automāts, satelīta TV. Pretī viesnīcai viesiem ir bezmaksas automobiļu stāvlaukums. Restorānā „Campino” tiek piedāvāts plašs ēdienu sortiments gan brokastīm, gan arī pusdienām un vakariņām. Pēc iespaidiem bagātās dienas var atpūsties viesnīcas dārzā izvietotajos pludmales krēslos vai apmeklēt viesnīcas saunu, infrasarkano staru vai tvaika pirti. Par nelielu maksu reģistratūrā var iznomāt divriteņus un doties apskatīt Neiminsteres pilsētiņu. Dzīvnieki tiek izmitināti tikai par 12 EUR, iepriekš saskaņojot ar viesnīcas personālu. Bērni (0-12 gadi) tiek izmitināti bez maksas, ja nav nepieciešama papildu gulta. Papildu gulta bērniem līdz 13 gadiem – 16 EUR, bērniem no 13 gadiem – 27 EUR.

Vairāk par viesnīcu: www.hotel-prisma.de​​​​

​​​

​​​

Automašīnas pārvadājums ir bez maksas


 
Biļetes cena pērkot 4-vietīgu kajīti, automašīnas pārvadājums - 0,00€!

 

 Ziemassvētki Hamburgā​

 
​ ​