KOPENHĀGENA – TIEM, KURI MEKLĒ​ PASAKU

Dodieties ceļojumā pa jūru, lai apmeklētu ziemīgi grezno Kopenhāgenu! Uzdāviniet sev, savam mīļotajam cilvēkam vai visai ģimenei svētku izklaidi – dodieties ceļā, lai apmeklētu karalisko Dānijas galvaspilsētu. Ceļojums ar prāmi ir visērtākais veids, kādā doties atvaļinājumā, īpaši, ja ceļojat kopā ar bērniem. Brauciens pa nakti ne tikai dos Jums iespēju mierīgi un ērti atpūsties kajītē, bet ļaus ietaupīt arī veselu atvaļinājuma dienu. Uz atklātā klāja varēsiet priecāties par bezgalīgo jūras plašumu, pašapkalpošanās vai pasūtāmo ēdienu restorānā sātīgi paēst, bet vakarā atpūsties bārā ar glāzi karstvīna. Bērni varēs draiskoties īpaši viņiem ierīkotajā rotaļu istabā. Prāmja veikalā varēsiet iegādāties suvenīrus vai dāvanas tuviniekiem. Bet no rīta, labi izgulējušies, paēduši un atpūtušies, varēsiet droši turpināt savu ceļojumu. Līdz Kopenhāgenai būs vien 190 km.​

​​

Kopenhāgena ziemā​


 ​Ceļojiet uz Dāniju ar DFDS​
Ja plānojat nakšņot viesnīcā, piedāvājam izmantot Booking.com viesnīcu rezervēšanas pakalpojumu. Laukā „Ceļojuma mērķis” ierakstiet pilsētu, kurā vēlaties apmesties, izvēlieties vēlamos datumus un nospiediet „Meklēt”.

Booking.com
Piezīme: viesnīcu rezervācija ar Booking.com starpniecību nav saistīta ar prāmja biļešu pasūtījumiem. Ja Jums rodas jautājumi par viesnīcām, lūdzu vērsties tieši Booking.com.

​​