​KAJĪTE ĢIMENEI AR 20% ATLAIDI​​​

Brīvdienu ceļojums Jūsu mazākajām atvasēm nekļūs par garu, ja pa jūru ceļosiet, izmantojot ērtos DFDS prāmjus. Lai ceļojums būtu vēl patīkamāks, aicinām izmantot piedāvājumu ģimenei un ceļot kajītē par 20% lētāk.

  • ​Ērts prāmju kustības saraksts – izbraukšana katru vakaru, piestāšana ostā – no rīta.
  • Ērta Kārlshamnas prāmju termināla atrašanās vieta – ar automobili viegli nokļūsit visās Skandināvijas lielpilsētās.
  • Lētas biļetes Jums un Jūsu automobilim.
  • Bagāža netiek ierobežota, un par to netiek iekasēta maksa​

Prāmju līnijas Klaipēda-Karlshamna piedāvājums ​​


šeimos atostogos Švedijoje

​Atvaļinājuma idejas ģimenei Zviedrijā

Kārlshamnā esošais zinātnes centrs KREATIVUM ir interesants dažāda vecuma cilvēkiem, tā ir ideāla vieta, lai to apmeklētu kopā ar visu ģimeni – varēsiet veikt pat 100 dažādus izmēģinājumus. 

Tikai 15 km uz austrumiem no Kārlshamnas atrodas ERIKSBERG safari parks – tajā varēsiet vērot un nofotografēt savvaļas dzīvniekus, braucot ar savu vai iznomātu automašīnu.​​

Uzmanības vērts ir arī FOLKETS izklaižu centrs Malmē – tas piedāvā ne tikai atrakcijas, bet arī slidotavu, baseinus un pat mazu saimniecību​.

tėtis ir sūnus DFDS kelto denyje

Prāmju ģimene​

Visus šos lieliskos piedzīvojumu parkus un citas patīkamās Ziemeļvācijas vietas ir ērti sasniegt, ceļojumā dodoties ar prāmi no Klaipēdas uz Ķīli. Piekritīsiet, ka ikviens pieaugušais grūti iztur tik garu ceļojumu, ja jābrauc ar automašīnu, nemaz nerunājot par vadītāju. Savukārt bērniem tās nav brīvdienas, bet gan īstas mokas. Izvēlieties ceļojumu uz Vāciju ar prāmi, paildziniet savas brīvdienas, un ceļojums pa jūru visiem Jūsu ģimenes locekļiem sniegs tieši to, ko vēlamies gūt no brīvdienām – atpūtu, relaksāciju un bezrūpīguma sajūtu​.​