Tagad pa ceļam uz Zviedriju ir iespēja arī sātīgi paēst!​

Bagātīgas un gardas brokastis un pāris tases aromātiskas kafijas prāmja pašapkalpošanās restorānā kļūs par lielisku dienas sākumu. Brokastis ir īstais brīdis, kurā veltīt laiku sev, un to izmantot, lai radītu lielisku noskaņojumu visai turpmākajai dienai. Jūsu rīcībā būs pietiekami daudz laika, lai, piemēram, pārdomātu un saplānotu turpmāko dienu: domās vizualizētu ieplānoto maršrutu, saplānotu darbus vai tikšanās. Kad tas paveikts, varat možs un spēku pilns doties savās dienas gaitās.

Mūsu prāmis Liverpool Seaways, kurš apkalpo maršrutu Paldiski – Kapelskāra – Paldiski, kursē 7 reizes nedēļā abos virzienos, tāpēc Jums ir iespēja izvēlēties sev ērtāko brauciena laiku.

Kāpēc izvēlēties šo piedāvājumu?

 •  Brokastis par 0 EUR 
 •  Vieta kajītē ar vai bez loga ​
 •  Ērts kustības saraksts 
 •  Brauciena ilgums vien 10 stundu
 • Bagāža: varat pārvadāt tik, cik nepieciešams; papildu samaksa par bagāžu netiek iekasēta. Vietas pietiks visam!
 • Iespēja ērti ceļot pa Skandināvijas valstīm ar automašīnu. Pateicoties labi attīstītajai infrastruktūrai, Kapelskāras osta ir lieliska vieta, no kuras turpināt ceļojumu, piemēram, uz Norvēģiju vai Dāniju.​

Brokastis iekļautas cenā – paketē iekļauts

 1. Īpašais piedāvājums spēkā braucieniem 20.03.2018.–31.05.2018. ieskaitot.
 2. Biļešu rezervācija: 20.03.2018.–31.05.2018. (ieskaitot).
 3. Rezervējiet biļetes vienā vai abos virzienos.
 4. Īpašais piedāvājums ir spēkā maršrutos: Paldiski – Kapelskāra, Kapelskāra – Paldiski.
 5. Īpašajā piedāvājumā ietilpst: viena vieta kajītē un brokastis.
 6. Rezervācija sniedz iespēju izvēlēties citu transportlīdzekli (garums līdz 7 m, pilna masa līdz 3500 kg), brauciena datus un vietu kajītē (piem., kajītes bez loga nomaiņa pret kajīti ar logu. NB! ja ir brīvas kajītes) par nelielu piemaksu (10 EUR).
 7. Katrā reisā ir ierobežots vietu skaits, kurām pieejama šī privilēģija.
 8. Pasūtot biļetes pa tālruni vai e-pastā (pax.estswe@dfds.com), tiek iekasēta pakalpojuma maksa 15 EUR.

​​Pakalpojumi uz prāmja​

4-vietīgas kajītes ar logu

Prāmja 6. klāja kajītes aprīkotas ar visu nepieciešamo: tīra gultasveļa, dvieļi, duša, spogulis un tualete. Viena otrai pretī atrodas divas divstāvu gultas.

Ēdināšana uz prāmja

Ja uz prāmja plānojat pasūtīt maltīti, iesakām to darīt jau kopā ar biļetes iegādi. Pērkot maltītes kuponus internetā, Jūs ietaupāt gan laiku, gan naudu. Kuponi tiks izsniegti brīdī, kad reģistrēsieties uz prāmi, savukārt prāmja apkalpe Jūs aicinās doties uz pašapkalpošanās restorānu ar zviedru galdu, kur noteikti varēsiet sātīgi paēst.​