Krāsainā Kopenhāgena

Kopenhāgena – viena no iecienītākajām un apmeklētākajām pilsētām Eiropā. Pilsēta ir slavena ne tikai savas karaliskās vēstures, senās un iespaidīgās arhitektūras dēļ, bet arī pasaulē labāko restorānu, alus kultūras, mīlestības pret divriteņiem un laimīgāko cilvēku pasaulē dēļ! Tāpēc, ja trūkst ideju, kā iekrāsot ikdienu vai paplašināt apvārsni, piedāvājam doties burvīgā braucienā pa jūru un apmeklēt karalisko Dānijas galvaspilsētu. Vakarā izbrauksiet no Klaipēdas, bet no rīta, atpūtušies, izgulējušies un gardi pabrokastojuši, ieradīsieties Karlshamnas ostā un varēsiet turpināt ceļojumu ar savu automobili Dānijas virzienā. No Karlshamnas ostas līdz Kopenhāgenai ir vien 190 km.

Ceļojuma cenā ir iekļauts:

  • Prāmja biļete abos virzienos kajītē ar logu
  • Brokastis prāmja pašapkalpošanās restorānā abos virzienos 
  • Viena automobiļa pārvešana abos virzienos
  • Piemaksa par degvielu pasažieriem un automobilim
  • 1 nakts viesnīcā Kopenhāgenā un brokastis​
  • Iespēja iegādāties Oresunda tilta biļetes ar 53 % atlaidi​

IEPAZĪSTIETIES AR ĪPAŠAJIEM NOSACĪJUMIEM


CEĻOJUMS UZ KOPENHĀGENU, NAKŠŅOJOT „WAKE-UP” 2​-ZVAIGŽŅU VIESNĪCĀ​

Informācija par Wake-up** viesnīcu

Garāka ceļojuma cenas

Ja plānojat Kopenhāgenā pavadīt vairāk nekā vienu nakti, tabulā sniedzam ceļojuma cenas, ja Wake up viesnīcā tiek pavadītas 2 un 3 naktis. Cenas norādītas 2 vai 4 personām.


​Viesnīca Wake-up 2 personām 4 personām
​Ceļojums – 4 naktis/3 dienas ​550 € ​877 €
​Ceļojums – 5 naktis/4 dienas 722​€ ​1166 €​​

CEĻOJUMS UZ KOPENHĀGENU, NAKŠŅOJOT „COMFORT” 3-ZVAIGŽŅU VIESNĪCĀ

Informācija par Comfort*** viesnīcu

Burvīgā Comfort viesnīca Vesterbro rajonā piedāvā jaukas istabas ar skatu uz Tivoli parku. Viesnīca atrodas lieliskā vietā, vien dažu soļu attālumā no Forume metro stacijas, Botāniskā dārza, Rozenborga pils un Pestīšanas baznīcas. Veikali un lielveikali sasniedzami dažu minūšu laikā. Visās viesnīcas istabās ir seifi, daudzkanālu televīzija, individuāla klimata kontrole, garderobe un rakstāmgalds. Istabas ierīkotas mūsdienīgā interjerā ar cietkoka grīdām. Modernajā viesnīcas restorānā tiek gatavoti dāņu ēdieni, bārā piedāvāta dažādu veidu tēja un kafija. Viesi var iznomāt divriteņus un doties apskatīt pilsētu. Viesnīcā ir pieejamas zīdaiņu gultiņas un tiek piedāvāti pat aukles pakalpojumi.

Viesnīcai ir pazemes stāvlaukums. Attiecībā uz automobiļa novietošanu ar atlaidi, vērsieties viesnīcas reģistratūrā.

PLAŠĀKPAR VIESNĪCU​​

Adrese: 

Vesterbrogade 23-29 Copenhagen 1620


 

Garāka ceļojuma cenas

Ja plānojat Kopenhāgenā pavadīt vairāk nekā vienu nakti, tabulā sniedzam ceļojuma cenas, ja Comfort viesnīcā tiek pavadītas 2 un 3 naktis.

​Viesnīca Comfort 2 personām
​Ceļojums – 4 naktis/3 dienas ​550 €
​Ceļojums – 5 naktis/4 dienas 722 €

​​​

CEĻOJUMS UZ KOPENHĀGENU, NAKŠŅOJOT „ABSALON” 4-ZVAIGŽŅU VIESNĪCĀ​

Informācija par Absalon**** viesnīcu

Absalon Hotel, Helgolandsgade 15, DK-1653 Kopenhaga V​​

Garāka ceļojuma cenas

Ja plānojat Kopenhāgenā pavadīt vairāk nekā vienu nakti, tabulā sniedzam ceļojuma cenas, ja Absalon viesnīcā tiek pavadītas 2 un 3 naktis. Cenas norādītas 2 vai 4 personām.

​Viesnīca Absalon 2 personām 4 personām
​Ceļojums – 4 naktis/3 dienas660 ​905
​Ceļojums – 5 naktis/4 dienas 887 € 1208 €​​

Uzmanību! Izvēlētais ceļojums netiek apstiprināts automātiski. Ceļojuma apstiprinājums tiek nosūtīts 2 darba dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas. Ja ceļojuma pasūtījums netiek apstiprināts, tiek piedāvāts alternatīvs ceļojums vai iespēja atgūt par ceļojumu samaksāto naudu.

Kopenhāgena – nebeidzamas atpūtas pilsēta


Obligāti jāredz!

Brauciens ar kuģīti pa Kopenhāgenas kanāliem


Tas ir lielisks veids, kādā ātri un ērti apskatīt Kopenhāgenu. Pat paši dāņi labprāt sēžas šajā kuģītī, lai apskatītu savu galvaspilsētu no cita skatupunkta. Ceļojums sākas Nīhavnas krastmalā. Jūs varēsit apskatīt Kopenhāgenas operu, Amālienborgas pili, Kristianborgas pili, bibliotēku „Melnais dimants” un pat Mazo nāriņu. Ekskursija tiek vadīta angļu valodā. Ja jums ir Kopenhāgenas pilsētas atlaižu karte, šis brauciens ir bezmaksas. Biļešu cenas: pieaugušajiem – 80 DKK (~10 EUR), bērniem – 40 DKK (~5 EUR).

Braucieni tiek organizēti no pirmdienas līdz svētdienai plkst. 18.00. Vairāk​​


Blue Planet akvārijs


Ierodoties Kopenhāgenā, Blue Planet akvāriju nav iespējams nepamanīt. Ūdens mutuļa formas ēka atrodas netālu no Oresundas tilta, tāpēc to ir ērti apmeklēt, tikko ierodoties Kopenhāgenā, vai ceļojuma beigās, atpakaļceļā. Tā ir milzīga 10 000 m2 liela ēka, kurā mājvietu ir radušas vairāk nekā 20 000 sugu zivis un jūras iemītnieki, kuri dzīvo 54 akvārijos, kas pildīti ar 7 milj. litru ūdens! Šeit patiešām ir, ko redzēt gan pieaugušajiem, gan arī jebkura vecuma bērniem: no ziemeļu ezeru un upju iemītniekiem, tropu zemju ūdeņu dažādu krāsu zivtiņām, piranjām un astoņkājiem līdz pat haizivīm un rajām.

Biļešu cenas: pieaugušajiem – 170 DKK (~23 EUR), bērniem – 95 DKK (~13 EUR).​ Vairāk​​​

Romantiskas vietas pāriem

Mūžīgās mīlestības simbols – Mazā nāriņa. Jūsu viesošanās Kopenhāgenā var sākties ļoti simboliski – no sasveicināšanās ar Mazo nāriņu. Pastaigājoties apskāvušies pa Langelinie piekrasti, atcerieties šo brīnumaino H.K. Andersena pasaku, kuras iedvesmots dāņu aldaris Karls Jākobsens 1913. gadā Kopenhāgenai uzdāvināja skulptora E.Eriksena no bronzas un granīta veidoto Nāriņas skulptūru.

Mūzikas skaņu piepildītā Nīhavna tiek saukta arī par „jauno ostu” vai „mazo Amsterdamu”. Tā, iespējams, ir krāsainākā un dzīvīgākā Kopenhāgenas vieta, kas piesaista pilsētas iedzīvotājus un viesus ne tikai ar savām daudzkrāsainajām ēkām un piekrasti ar senajām zvejnieku laivām, bet arī ar īpašu, relaksējošu atmosfēru. Cilvēkus te aicina omulīgas klasiskā stila kafejnīcas, nelieli restorāni, bāri, kuros skan džeza skaņas un tiek pasniegts gards ēdiens. Šeit varēsiet doties arī ekskursijā ar kuģīti.

 
Kopenhāgena no putna lidojuma. Redzot Kopenhāgenas panorāmu no putna lidojuma, gūsiet vēl vienu satraucošu pieredzi. Uzkāpjot pa gaiteni bez kāpnēm Eiropā senākajā observatorijas tornī Rundetaarn, acu priekšā pavērsies burvīga Kopenhāgenas daļa – vecpilsēta ar savu karalisko arhitektūru, skvēriem, parkiem un ūdens kanāliem. Apstājoties uz 50 mm biezās stikla grīdas, varēsiet apskatīt 25 m dziļumā esošos ēkas pamatus.

 
Ziemas dārzs. Karlsbergas gliptotēkas – lielākā mākslas muzeja Ziemeļeiropā ar ziemas dārzu, kurā aug tropu augi, – apmeklējums atveldzēs un sasildīs ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Tas taču ir lielākais mākslas muzejs Ziemeļeiropā! Vairāk​​ ​

 
Zvaigžņotās debesis. Planetārijs ir lieliska vieta pāriem, kuriem patīk skaitīt zvaigznes. 1000 m2 lielajā teātrī sajutīsieties kā Visuma daļa. Skatoties 3D filmu milzīgajā ekrānā, piedzīvosiet unikālas izjūtas, pamodināsiet iztēli, sajutīsiet, ka kļūstat par filmas dalībniekiem. Nekas tā nesatrauc, kā atrasties notikumu virpulī.

 
Romantiskas vakariņas pie gailoša kamīna – lielisks romantiska vakara sākums. Cap Horn restorāns, kas atrodas vienā no senajiem Nīhavnas piekrastes namiem ar autentisku interjeru un mājās gatavotiem ēdieniem, nodrošinās īpaši siltu vakara atmosfēru.

 

Izklaide draugu kompānijā

Ar divriteņiem apskatīt Kopenhāgenu. Divriteņi ir Kopenhāgenā īpaši novērtēts un ērts transportlīdzeklis. Tāpēc piedāvājam iznomāt divriteņus un doties ielās, lai iepazītu vecpilsētu. Šādā veidā daudz ātrāk un jautrāk apmeklēsiet ievērojamākās vietas: Mazo nāriņu, Nīhavnas piekrasti un iespaidīgās Kopenhāgenas pilis.
Panorāma no pilsētas Rātsnama torņa. Šī ir viena no vairākām iespējām priecāties par pilsētas panorāmu no putna lidojuma. Rātsnama tornī varat uzbraukt bez maksas, turklāt arī vienlaikus apskatīt šo baroka stila arhitektūras pieminekli.

 
Karaliskās sardzes maiņa. Dienas vidū pilsētas tūristi var vērot visu tik ļoti gaidīto sardzes maiņu pie Dānijas karalienes rezidences. Šī ceremonija neatstāj vienaldzīgu nevienu. Tā vienmēr tiek labprāt fotografēta un filmēta, tāpēc ieteicams ierasties nedaudz agrāk, lai atrasti ērtu novērošanas vietu un uzņemtu lieliskus kadrus.
Rozenborga pils. Šeit vairāk nekā 100 gadus dzīvoja valsts monarhi, tās pazemes kambaros varat apskatīt Dānijas kroņa dārgakmeņus un regālijas. Pils lielajā zālē atradīsiet trīs sudraba lauvu sargāto kronēšanas troni un gobelēnus, kas liecina par karaļa Kristiāna V uzvarām. Tie te karājas jau no 1693. gada.

 
Tivoli parks. Ierodoties Kopenhāgenā, ir obligāti jāapmeklē Tivoli, kas izveidots pēc H. K. Andersena pasaku motīviem. Šis ir pasaulē senākais un Dānijā slavenākais izklaides parks, kurā var no sirds izklaidēties, pagaršot gardu ēdienu, apmeklēt roka koncertus.

 
Stroget – senākā un garākā gājēju zona Eiropā. Šeit ir daudz veikalu, kafejnīcu un restorānu, tāpēc varēsiet ne tikai iepirkties, bet arī labi pavadīt laiku draugu kompānijā.

 
Malme. Pa ceļam uz Kopenhāgenu apmeklējiet Malmi. Braucot ar automobili vai kuģīti, iepazīsieties ar burvīgajiem pilsētas parkiem, ievērojamām ēkām un pilsētas arhitektūru, kas vairāk atgādina dāņu nevis zviedru stilu. Pilsētas vizītkarte – Turning Torso 190 m augstā ēka, kas redzama pat no Dānijas krastiem.

 

Atpūta ģimenēm

Blue Planet – vislielākais akvārijs Ziemeļeiropā. Apmeklējot to, sajutīsities it kā atrastos zem ūdens: pavisam tuvu redzēsit peldošas āmurzivis, rajas un murēnas, koraļļu rifa akvārijā redzēsit daudzkrāsainas zivis un citus koraļļu rifa iemītniekus, Amazones džungļos – tauriņus un putnus, kuri brīvi lidinās apkārt, bet zem lielā ūdenskrituma – peldošas piranjas un anakondas. Akvāriju iesakām apmeklēt, pārbraucot Oresundas tiltam no Malmes, vai dodoties atpakaļ uz Zviedriju, jo tas atrodas netālu no Oresundas tilta. Vairāk​​ 

 
Kopenhāgenas zooloģiskais dārzs – lieliska un piesātināta diena garantēta. Pavisam šajā zooloģiskajā dārzā atrodas vairāk par 3000 dzīvniekiem no visas pasaules. Šeit darbojas arī par labāko Eiropā sevi dēvējošais zooloģiskais dārzs bērniem. Vairāk​​

 
Eksperimentārijs. Interaktīvs zinātniskais centrs, kurā, rotaļājoties un piedzīvojot aizvien jaunas un neticamas izjūtas, uzzināsiet par brīnumaino pasauli jums apkārt. Uzzināsiet, vai varat braukt ar divriteni, kuram ir ačgārns mehānisms, vai varēsit kontrolēt savas smadzenes, uzminēt smaržu u. tml. Te var atrast nodarbes visai dienai! Vairāk​​ ​

 
„Tivoli” dārzi ir radīti īpaši bērniem, šeit darbojas vairāk nekā 30 atrakciju. Parks ir īsta bērnu atpūtas galvaspilsēta, kurā var ne tikai jautri pašūpoties, bet arī apskatīt īstu dāņu pasaku pasauli. „Tivoli” darbojas kafejnīcas un viesnīca, tāpēc šeit varēsit pavadīt ne vienu vien dienu. Parkā var apskatīt samazinātas citu pasaules pilsētu ievērojamāko ēku kopijas, tāpēc bērni ne tikai jautri pavadīs laiku, bet arī daudz ko iemācīsies. Vairāk​​ 

Omulīgas kafejnīcas

LA GLACE – kafejnīca īstiem kārumniekiem! Šī, iespējams, ir senākā un labākā konditorejas kafejnīca, kurā tiek gatavoti patiešām saldi šedevri :) Pie kafejnīcas mēdz pat izveidoties panašķēties gribošo rindas! Vairāk​​ ​

 
CAFÉ NORDEN – protams, gardo kūku un kafijas dēļ. Omulīgā atmosfēra un lielā izvēle piesaista daudz cilvēku, tāpēc šeit patiešām sajutīsit lielpilsētas pulsu. Vairāk​​ 

 
CAFE EUROPA 1989 – omulīgs restorāns/kafejnīca pašā centrā, kurā apvienojušās labāko Eiropas kafejnīcu kultūras: šeit pieejams dažādu veidu itāliešu kafijas sortiments, Vīnes un Budapeštas ceptuvē ceptas smalkmaizītes, spāņu tapas un pat grieķu jogurts! Vairāk​​ 

 
GRANOLA – kafejnīca 30-to gadu stilā. Tajā viss ir senatnīgs: interjers, ēdieni un mūzika (50-to un 60-to gadu). Ja vēlaties sajust senāku laiku atmosfēru, šī vieta ir kā radīta jums!​ Vairāk​​ ​

Oresundas tilts

​​Ceļojums, kura paketes cenā ir iekļauts brauciens pāri Oresundas tiltam (iztulkojot latviski, „Slavenais tilts”), ir unikāla pieredze ceļotājiem. Tilts, kas apvieno Zviedriju un Dāniju, ir 16 km garš, no tiem 8 km atrodas virs ūdens, 4 km stiepjas pa mākslīgi izveidotu sauszemi un vēl 4 km atrodas zem ūdens – tāpēc būs jābrauc caur tuneli. Satiksme uz tilta tiek lieliski organizēta un uzraudzīta, tāpēc brauciena laikā jāgarlaikojas nebūs, turklāt tas aizņems vien 15 minūtes. 
Braucot ar automobili, Oresundas tilta biļetes regulārā cena – 56 EUR vienā virzienā. Ceļojot ar DFDS, paketes cenā iekļautā tilta biļete maksā 26 EUR vienā virzienā.
​​