​ZIEMAS PRIEKI ZVIEDRIJĀ

Domājat, Dienvidzviedrijā nav, ko darīt ziemas prieku cienītājiem? Nav ne kalnu, ne slēpošanas trašu, ne tramplīnu snovbordistiem? Jā, kalnu iespaidīguma ziņā Zviedrija ar Rietumeiropu konkurēt nevar, taču ziemas prieku izvēle šeit nebūt nav maza. Iesakām visiem kaut reizi doties uz šo reģionu, jo šeit sev atbilstošu izklaidi atradīs gan iesācēji, gan pieredzējuši slēpošanas meistari, gan pieaugušie, gan bērni. Tagad, pērkot 4-vietīgu kajīti –automobiļa pārvešana bez maksas!

  •  Ērts prāmju kustības saraksts – atiešana katru vakaru, ierašanās – no rīta ​
  •  Ērti ceļot ar automobili
  •  Atpūta ērtās kajītēs
    • ​​ Var ņemt līdzi mājdzīvnieku
  •  Bagāža netiek ierobežota un par to nav jāmaksā papildu maksa
     

 


 


Slēpošana Zviedrijā

 
Ja ir apnikuši Eiropas slēpošanas kūrorti, izbaudiet ziemas priekus Zviedrijā. Ar automobili ātri nokļūsiet slēpošanas bāzēs, kuras atrodas Zviedrijas dienvidu daļā:

„Vångabacken" slēpošanas zona atrodas vien 30 km attālumā no Karlshamnas.

„Vallåsen" slēpošanas zonā nokļūsiet, pieveicot vien 145 km. 

„Isaberg" ir viens no lielākajiem un iecienītākajiem ziemas kūrortiem Dienvidzviedrijā, atrodas vien 190 km attālumā no ostas.

„Mullsjö Alpin" slēpošanas bāze ir piemērota gan pieredzējušiem slēpotājiem, gan iesācējiem.

Attālums no Karlshamnas: ~258 km.​

​ 

VAIRĀK PAR ZIEMAS PRIEKIEM ZVIEDRIJĀ​​


 Ronneby Brunnspark​

Brīnišķīgs dabas stūrītis vien 33 kilometru attālumā no Kārlshamnas. Idilliska oāze tiem, kuri vēlas atpūsties dabas klēpī. Šī parka vēsture sākās pirms 300 gadiem, kad vietējie iedzīvotāji atklāja, ka šeit esošā avota ūdenim piemīt dziednieciskas īpašības. 

 
Tieši šis parks XIX gadsimta beigās kļuva par vienu no slavenākajiem SPA kūrortiem Eiropā. SPA komplekss ar ūdens parku ir pielāgots dažādu vecuma grupu apmeklētājiem.

 
Te ir daudz ūdens atrakciju ne tikai pašā kompleksā, bet arī zem klajām debesīm. Blakus kompleksam atrodas viesnīca, tāpēc tie, kuri izlems dienu pavadīt Ronneby Brunn kūrortā, visu pakalpojumu paketi varēs iegādāties vienuviet.


 
VAIRĀK​​

​​