Ceļojumi uz skaistākajām Ziemassvētku pilsētām ar 25% atlaidi! 

Uzdāviniet sev un saviem tuvajiem neaizmirstamu dāvanu – svētku ceļojumu uz skaistākajām Ziemassvētku pilsētām Vācijā un Zviedrijā. Ceļojuma laikā ne vien sajutīsiet brīnumaino svētku atmosfēru un jaunas sajūtas, bet varēsiet arī iepirkties un sarūpēt Ziemassvētku dāvanas. Iespaidīgajos Ziemassvētku tirdziņos Jūs gaida grauzdētu mandeļu smarža, skaistākās Ziemassvētku melodijas, grezni rotājumi un īpašas izklaides. Izmantojiet mūsu īpašo piedāvājumu jau tagad un sagaidiet svētkus gada neaizmirstamākajā ceļojumā!  

Priekšrocības ceļošanai ar prāmi:

  • Nekādu bagāžas ierobežojumu – pārvediet mājās iepirkumus un dāvanas!
  • Ērts prāmju kustības saraksts – izvēlieties Jums piemērotāko ceļojuma datumu. 
  • Ērtas kajītes – atpūtieties un izbaudiet mierpilnu ceļojumu. 
  • Uz prāmja pieejamie pakalpojumi: bērnu rotaļu istaba, restorāni, bāri, veikals.

​​​​​​​Uzmanību: atceļot īpašo pasūtījumu, nauda netiek atgriezta. 

Atlaides nav spēkā šajos datumos:

Ceļojumiem no Klaipēdas uz Ķīli: no 24. decembra līdz 6. janvārim.

Ceļojumiem no Ķīles uz Klaipēdu: no 18. decembra līdz 31. decembrim.

Ceļojumiem no Klaipēdas uz Kārlshamnu: no 24. decembra līdz 13. janvārim.

Ceļojumiem no Kārlshamnas uz Klaipēdu: no 14. decembra līdz 31. decembrim.


​​​​

​Ziemassvētku pasaka Vācijā​

Droši vien nav labākas vietas par Vāciju, kur baudīt brīnumaino Ziemassvētku laiku. Ziemassvētku brīnumainā pasaka šajā valstī sākas jau novembra beigās, kad ielās sāk smaržot grauzdētas mandeles un karstvīns, logos arvien vairāk parādās svētku rotājumi, bet no centrālajiem laukumiem sāk plūst svētku melodijas. Ne vien lielpilsētās, bet arī mazākās pilsētiņās tiek rīkoti svētku tirdziņi, kuros jūtama īpaša atmosfēra – visi smaida, bauda gardumus un meklē dāvanas saviem mīļajiem. 

Vairāk​​​​

Ziemassvētki Zviedrijā​

Ziemassvētku laikā lielākās un mazākās Zviedrijas pilsētās iemirdzas tūkstošiem lampiņu, taču, kā ierasts ziemeļniekiem, no tām plūst skandināviska pieticība un estētika. Sarkanos jumtus parasti klāj ilgi gaidītā sniega kārta, pilsētu laukumos parādās jauki Ziemassvētku tirdziņi, kuru koka namiņos rotājas roku darinājumi un Ziemassvētku dekorācijas un smaržo pēc piparkūkām un safrāna maizītēm. Garāmgājēji sildās, rokās turot siltas tējas vai tradicionālā, aromātiskā karstvīna glāzes. 

VAIRĀK​​​​​