PRĀMJA​ Athena Seaways bāri

Pēc vakariņām, kamēr bērni draiskojas rotaļu istabā, vecāki, ērti iekārtojušies atpūtas zonā, baudot kafijas tasi, var pašķirstīt žurnālus, palasīt grāmatu, paskatīties TV vai pārskatīt jaunumus internetā.​ Uz prāmja darbojas divi bāri. Tur ir pieejami dažādi dzērieni, kafija, saldumi un uzkodas. Bāros izvietotie TV ekrāni sniedz iespēju skatīties sporta sacensības un mūzikas programmas.

kapitono baras

KAPTEIŅA bārs​

Ērts bārs ar 116 vietām piedāvā pasažieriem baudīt izmeklētus dzērienus, nogaršot kokteiļus, sagatavotus pēc klasiskām un bārmeņu izveidotām receptēm, atsvaidzināties ar alu vai sulu. Te ir pieejama dažādu šķirņu kafija, saldumi un uzkodas. Bārā izvietotie TV ekrāni sniedz iespēju līdz vēlam vakaram skatīties sporta sacensības un mūzikas programmas.

pora kelto bare

Bārs ROAD KING​S

Bārs Road Kings atrodas uz 5. klāja, blakus reģistratūrai. Tā ir vieta, kas ir paredzēta mierīgai atpūtai: dažādu žurnālu lasīšanai vai vienkārši sporta sacensību vērošanai lielā plazmas TV ekrānā. Te ir pieejams plašs kafijas piedāvājums, vispopulārākie dzērieni un saldumi.
​​