PRĀMIS Optima Seaways​ - ATVAĻINĀJUMS SĀKAS ŠEIT

​Prāmis Optima Seaways, kas kursē uz Dienvidzviedriju, Klaipēdas krastus pamet satumstot – plkst. 21 vakarā. Pusi diennakts ilgstošais nakts ceļojums nekļūs garlaicīgs. Varēsit vērot brīnišķīgu saulrietu, iespaidīgos, garām slīdošos kruīza kuģus, klausīties jūras šalkoņā. Pēc tam varēsit sātīgi pavakariņot, nedaudz nosnausties un agri no rīta jau ziņkāri vērot tālumā redzamos Zviedrijas ostas Kārlshamnas krastus. Tikšanās ar patriotisko, skandināviski vienkāršo, taču ļoti krāsaino Dienvidzviedriju sākas tieši šeit.​

INFORMĀCIJA PAR KUĢI​​​                                                                       PRĀMJA REGINA PIEDĀVĀTĀS ĒRTĪBAS INVALĪDIEM

šeima kelto savitarnos restorane Restorāni​​​

Prāmja Optima Seaways restorāni strādā īpaši jums, lai ceļojums ar prāmi būtu sātīgs un patīkams. Tos, kuri vēlas kaut ko īpašu, Mare Balticum restorāns aicina nogaršot eksotiskus ēdienus no piedāvātās ēdienkartes. Brokastis tiek pasniegtas pašapkalpošanās restorānā. Samaksājot vienu reizi, varēsit ēst, cik vēlēsities.

apgyvendinimas kelte

Izmitināšana​

Mūsu prāmja kajītēs gultas veļa vienmēr ir tīra, ir nolikti dvieļi, kajītēs ir dušas kabīne un karstais ūdens, tualete. Viss pārējais ir atkarīgs no jūsu vēlmēm – vai Jūs vēlaties vērot jūras skatus pa logu vai vairāk plašuma, televizoru kajītē vai citas ērtības.

pora kelto bare

Prāmja bāri​​

Kapteiņa bārs un Road Kings bārs ir atvērts līdz vēlam vakaram, lai Jūs varētu izbaudīt gardus kokteiļus, atsvaidzinošus dzērienus vai kafiju. Bāru zonās darbojas maksas bezvadu internets, tāpēc malkojot tēju, varēsiet pārskatīt jaunumus vai nokārtot darba lietas.

vaikai dfds kelto žaidimų kambaryje

Bērnu rotaļu istaba​

Uz prāmja Optima Seaways ierīkotā rotaļu istaba iepriecinās gan pašus mazākos, gan arī lielākus bērnus. Visi varēs draiskoties krāsainajā bumbiņu baseinā, konstruēt vai skatīties TV.

pora kelto parduotuvėje

Veikals​

Mūsu kuģa veikalā ir plašs dāvanu, suvenīru un smaržu sortiments. Un kur tad vēl lielā saldumu, alus, vīna un spirtoto dzērienu, kā arī tabakas izstrādājumu izvēle!