PRĀMJA​ OPTIMA SEAWAYS RESTORĀNI​​

Uz prāmja ir divu veidu restorāni. Pašapkalpošanās restorāns paredzēts tiem, kas vēlas gan ātri uzkost, gan paēst vakariņas. Ēdienus gatavo a la carte restorānā pēc individuāliem pasūtījumiem no restorāna ēdienkartes. Šī ir labākā vieta, kur baudīt ēdienus un patīkami pavadīt vakaru.

Mare Balticum Restorāns ​​


Svētku laikā mūsu restorānu šefpavārs ir ieplānojis ceļotājus palutināt, iespējams, arī pārsteigt ar īpašu piedāvājumu – pikantu garneļu krēmzupu un pīles gaļu ar neticamas kombinācijas mērci vien par 14,90 EUR. Aicinām apmeklēt mūs un izmēģināt šo "Jaunumu"!

Ēdienus gatavo pēc individuāliem pasūtījumiem no restorāna ēdienkartes. Restorāns aprīkots ar 36 vietām. Mājīgs interjers sniegs jums iespēju baudīt ēdienus un patīkami pavadīt laiku ar saviem ceļošanas partneriem.​

Papildus informācija:

Pašapkalpošanās restorāns  


Pusdienām vai vakariņām aicinām izmēģināt atjaunoto ziemas ēdienkarti Pašapkalpošanās restorānā. Jūs gaida dažādas dārzeņu zupas, izsmalcinātas siļķu-biešu uzkodas vai biešu un kazas siera salāti, kas papildināti ar mandarīniem. Tiem, kuri vēlas pamatīgāk iestiprināties, iesakām nogaršot Vīnes cepeti, Kaukāzu sautējumu vai tītara cepeti ar dzērveņu BBQ mērci. Un kā gan bez deserta – medus tortes ar karstu tēju!...​

Restorāns strādā pēc pašapkalpošanās principa. Restorāns aprīkots ar 82 vietām. Restorānā tiek piedāvāti gan auksti, gan karsti ēdieni, bezalkoholiskie dzērieni.

 
Jūs varat samaksāt par brokastīm vai vakariņām jau iepriekš savā ceļojumu aģentūrā, vai vienkārši pasūtīt ēdienus restorānāi.
  • Pieaugušajiem (16+) brokastis 6,5 €, pusdienas ― 14 €, vakariņas ― 14 €
  • Bērniem (4―15) brokastis 3,25 €, pusdienas ― 7 € vakariņas ― 7 €
  • Bērniem līdz četriem gadiem ēdināšana bez maksas
Piezīme: cenas var mainīties.

​​