PRĀMJA​ PATRIA SEAWAYS VEIKALS​​


 
Uz prāmja varēsiet atrast dažādu kvalitatīvu preču piedāvājumu dāvanām par piemiņu no ceļojuma. Atmiņām par ceļojumu neaizmirstiet suvenīrus ar firmas simboliku!

Piemiņai no ceļojuma ar DFDS piedāvājam mūsu prāmja veikalā iegādāties DFDS firmas krūzi. Lai jūsu ceļojums būtu patīkamāks, aicinām ar iegādāto krūzi iegriezties jebkurā prāmja bārā un bez maksas pacienāties ar izvēlēto kafiju vai tēju.

Bārā neaizmirstiet uzrādīt krūzes pirkuma čeku. Aicinājums ir spēkā, līdz beigsies krūžu krājumi.

Rudens sezonā prāmja veikalā atradīsit dažādus pievilcīgus piedāvājumus dažādām preču grupām. Oktobrī – novembrī iesakām pievērst uzmanību precēm, kas apzīmētas ar zīmi “3 par 2”.Veikalā par pievilcīgu cenu varēsiet iegādāties pazīstamu ražotāju smaržas, dzērienus un oriģinālus saldumus – mājās palicējiem. Bez steigas izstaigājiet veikalu, tajā atradīsiet "mēneša preci" par īpaši pievilcīgu cenu. Atmiņām par ceļojumu neaizmirstiet suvenīrus ar firmas simboliku! 

Par pirkumiem iespējams norēķināties eiro, kā arī ar populārākajām bankas kartēm – VISA Electron, VISA Classic, MasterCard un EuroCard.​​​