PRĀMJA​ Regina SEAWAYS RESTORĀNI​

​Uz prāmja atrodas divu veidu restorāni, kur iespējams gan pasūtīt ēdienu no ēdienkartes, gan izvēlēties jau sagatavotu maltīti no pašapkalpošanās galdiem.


Mare Balticum Restorāns ​
Svētku laikā mūsu restorānu šefpavārs ir ieplānojis ceļotājus palutināt, iespējams, arī pārsteigt ar īpašu piedāvājumu – pikantu garneļu krēmzupu un pīles gaļu ar neticamas kombinācijas mērci vien par 14,90 EUR. Aicinām apmeklēt mūs un izmēģināt šo "Jaunumu"!

Šajā restorānā vienlaikus maltīti var baudīt 73 cilvēki un ēdienus iespējams izvēlēties no ēdienkartes. Ieteicams laikus rezervēt vietas, lai varat priecāties kopā ar draugiem un ceļojuma biedriem.

 
Papildus informācija:

Pašapkalpošanās restorāns  Pusdienām vai vakariņām aicinām izmēģināt atjaunoto ziemas ēdienkarti Pašapkalpošanās restorānā. Jūs gaida dažādas dārzeņu zupas, izsmalcinātas siļķu-biešu uzkodas vai biešu un kazas siera salāti, kas papildināti ar mandarīniem. Tiem, kuri vēlas pamatīgāk iestiprināties, iesakām nogaršot Vīnes cepeti, Kaukāzu sautējumu vai tītara cepeti ar dzērveņu BBQ mērci. Un kā gan bez deserta – medus tortes ar karstu tēju!...​

Šajā restorānā vienlaikus maltīti var baudīt 152 cilvēki, kuri aicināti izvēlēties jau no iepriekš sagatavotiem ēdieniem sev vēlamos. Restorānā tiek piedāvāti gan siltie, gan aukstie ēdieni, kā arī bezalkoholiskie dzērieni. 
Rezervējot biļetes prāmim, iespējams izvēlēties un samaksāt jau iepriekš par brokastīm vai vakariņām.​​

  • Pieaugušajiem (16+) brokastis 6,5 €, pusdienas ― 14 €, vakariņas ― 14 €
  • Bērniem (4―15) brokastis 3,25 €, pusdienas ― 7 €
  • vakariņas ― 7 €
  • Bērniem līdz četriem gadiem ēdināšana bez maksas
Piezīme: cenas var mainīties.​

​​​​