​​Izbaudi ērtu ceļojumu ar prāmi uz Somiju​

Kuģis no Paldiskiem uz Hanko atiet 9 reizes nedēļā, tāpēc varat izvēlēties ceļojumam ērtāko laiku. Kuģis atiet no Paldisku Ziemeļu ostas (55 km no Tallinas). Nakts brauciens uz Hanko, nelielu pilsētiņu Somijas rietumos, ilgst 3,5 stundas. Somijas galvaspilsēta Helsinki atrodas 125 km jeb pusotras stundas brauciena attālumā no Hanko.


  • Ērts veids, kā Somijā pārvietoties ar automašīnu
  • Ēdināšana iekļauta biļetes cenā
  • Katrā virzienā 9 reisi nedēļā
  • Bagāžu vari ņemt tik, cik vēlies – bez papildu maksas!
  • Pasažieriem par brīvu pieejama sauna​

​​​

​Pakalpojumi uz prāmja

Nelielā Hanko pilsētiņa, kas atrodas 3,5 stundu attālumā no Paldisku Ziemeļu ostas, ir Somijas populārākais vasaras kūrorts, kurā pieejamas pludmales visām gaumēm. Senas villas, restorāni, kafejnīcas, galerijas, ezeri un vietējais ūdenstornis, no kura paveras elpu aizraujoši skati uz jūru un pilsētu – to visu piedāvā nelielā pilsētiņa jūras krastā.​

​Atklājiet Somiju

Vakara reisos var atpūsties un pagulēt plašās 1, 2 un 3-vietīgās kuģa kajītēs. Dienas braucienos var izbaudīt brīnišķīgus jūras skatus.
Nav arī jāuztraucas par izsalkuma remdēšanu – pašapkalpošanās restorānā ir plašā izvēlē aukstās uzkodas un karstie ēdieni, kas apmierinās katra pasažiera gaumi. Izbaudiet lielisku sabiedrību pie tējas vai kafijas tases, un 3,5 stundu brauciens paskries nemanot.