DĀNIJA – VALSTS AR VARENU VĒSTURI UN IZKLAIDES IESPĒJĀM​

Ērtākais veids, kā nokļūt Dānijā – ceļot ar mūsu prāmi maršrutā Klaipēda - Kārlshamna. Braucot uz rietumiem no Kārlshamnas pāris stundu laikā nokļūsiet Kopenhāgenā – Dānijas galvaspilsētā. Iepazīstieties ar valsti, kas ir slavena ar izklaides iespējām un savām vēsturiskajām personām, lai izvēlētos maršrutu nākamajam atvaļinājumam.

akvariumas kopenhagoje

Kopenhāgena

​​Pārbraucot 16 km garajam Oresundas tiltam- tunelim, nokļūsiet tieši Dānijas galvaspilsētā – Kopenhāgenā, kas ir slavena ar savu Mazo Nāriņu, Tivoli parku, brīnumu un Ginesa pasaules rekordu muzeju, lieliskajiem restorāniem, slavenu zīmolu veikaliem un citām vietām, kas vilina tūristus.​

Tivoli parkas Kopenhagoje

Parki un pilis​

Dānijas Karaliste – valsts, kurā joprojām valda monarhi, tāpēc nav brīnums, ka te atradīsiet ne vienu vien iespaidīgu pili un celtni. Dānija ir īsta paradīze ģimenes brīvdienām: šeit ir droši un mierīgi, bet visas neticami interesantās izklaides – ar roku aizsniedzamas. Tāpēc piedāvājam vairākas izklaides iespējas tiem, kuri ir izslāpuši pēc piedzīvojumiem, jautrības un vēlas arī šo to iemācīties.