​VISSKAISTĀKIE ZIEMASSVĒTKI – HAMBURGĀ

Ziemassvētku laikā visa Hamburga starp Elbu un Alstera ezeru mirdz daudzkrāsainās lampiņās, plūst karstvīna un ingvera cepumu aromāts, ielās skan Ziemassvētku mūzikas skaņas un valda pacilāts noskaņojums. Šeit atradīsiet Ziemassvētku un amatnieku tirdziņus katra gaumei un noskaņojumam. Adventa laikā tiek rotātas ne tikai ielas, bet arī veikalu plaukti. Iepirkšanās Hamburgas centrā ir patiešām patīkams process: mazajos veikaliņos, veikalos un tirdzniecības centros ir viegli nokļūt, ejot kājām, turklāt tie ir atvērti ilgāk nekā parasti. Šeit noteikti atradīsiet oriģinālas dāvanas saviem vistuvākajiem!
Hamburgas Ziemassvētku parāde pilsētas centrā priecēs acis un nodrošinās labu noskaņojumu katru Adventa sestdienu plkst. 11.30, 14.00 un 17.00.
Mazie pilsētas viesi tiks iepriecināti tiem paredzētajos pasaku kuģīšos, kuri vērs durvis 27. novembrī un darbosies līdz 23. decembrim. Divos konditorejas kuģīšos bērni varēs cept un paši dekorēt Ziemassvētku cepumus. Fantāzijas kuģītī apzīmēt sejas, lasīt pasaku grāmatas un spēlēt spēles. Teātra kuģītī katru dienu bērniem tiek rīkotas dažādas izrādes. Un kas gan tie par Ziemassvētkiem bez Ziemassvētku vecīša! Adventa laikā Rātslaukumā katru dienu ar savām kamanām, elfiem un briežiem atlidos arī Ziemassvētku vecītis.

 

Ziemassvētku tirdziņi Hamburgā

​​Jau no 27. novembra Hamburga, izgreznojusies Ziemassvētku „drānās”, gaidīs visus, kuri vēlas izbaudīt svētku atmosfēru, nogaršot karstvīnu vai atrast Ziemassvētku dāvanas tirdziņos, kas atgādina īstas pasaku valstības. Lai neapjuktu dažādo tirdziņu piedāvājumā un ietaupītu laiku, izvēloties, kurus būtu vērts apmeklēt Vācijas apmeklējuma laikā, iepazīstinām ar dažām īpašām un interesantām vietām.

Ziemassvētku tirgus Gänsemarkt laukumā Hamburgā

Gänsemarkt laukumā šogad tiks rīkots tematiskais tirdziņš, kurš veltīts daudziem zināmās frāzes „Vieni ir slaveni, citi – ir pelnījuši tādi būt” autoram, slavenajam dramaturgam Gotholdam Efraimam Lesingam. Tirgotāju letes būs dekorētas ar citātiem no dramaturga poēmām. Jūs gaida aromātisks, ar garšvielām bagātināts karstvīns, gardi kārumi un rokdarbu darbnīcas. Tirgus adrese: Gänsemarkt, 20354 Hamburga. Tirgus darba laiks: 27/11/2017-23/12/2017, I-IV 11.00-21.00, V-VII 11.00-22.00.

 

Ziemassvētku tirgus Hamburgas Rātslaukumā

Iesakām apmeklēt tirdziņu, kurš darbosies pašā Hamburgas sirdī, blakus Rātsnamam. Aptuveni 80 tirgotāju un amatnieku no visas Vācijas iepazīstinās Jūs ar savām skaistākajām precēm blakus burvīgajam Hamburgas Rātsnamam. Tāpat kā katru gadu Jūs gaida īpaša atrakcija – lidojošs Ziemassvētku vecītis. Tas lidos virs Jūsu galvām, stāstot maģisko Ziemassvētku stāstu. Apsolām neizdzēšamus iespaidus gan maziem, gan lieliem. 
Tirgus darbojas no 27. novembra līdz 23. decembrim katru dienu 11.00–21.00, piektdienās un sestdienās 11.00–22.00.

 

Ziemassvētku tirgus Spitalerstrasse Hamburgā

Spitalerstraße – viena no pazīstamākajām iepirkšanās un gājēju ielām. Šeit no 27. novembra līdz pat 30. decembrim vēsmo īsta vācu Ziemassvētku dvesma. Īpaša pilsētas arhitektūra, burvīgas namu fasādes un daudz Ziemassvētku lampiņu. Vietējie iedzīvotāji piedāvās gardus sezonas kārumus un īpašus, novatoriskus suvenīrus, kuri būs piemēroti gan jums pašiem, gan jūsu tuvākajiem. Spitalerstraße Ziemassvētku tirgus laikā katru dienu, izņemot svētdienas, darbojas arī visi apģērbu tirdzniecības centri, tāpēc varat vienlaikus ne tikai atjaunot garderobi, bet arī izbaudīt Ziemassvētku noskaņojumu.

 

Hamburgas ziemas mežs 

Pašā pilsētas centrā jūs gaida svētku Ziemas mežs, kurā amatnieki un daiļamatnieki piedāvās iegādāties ne vienu vien oriģinālu rokām darinātu dāvanu. Bagātīgi dekorētas letes, neaprakstāmi aromātisks karstvīns un gardi kārumi. Tirgus darbojas līdz 30. decembrim, dzērienus un kārumus varat iegādāties no plkst. 10.00 līdz 23.00, tirgotāji strādā līdz plkst. 21.00.

 
​​​


 

​ ​