​​HIGH CHAPARRAL – PIEDZĪVOJUMI MEŽONĪGAJOS RIETUMOS​

Tas ir neaizmirstamu iespaidu parks, kādu neatradīsit nekur citur. Ieejot pa parka vārtiem, Jūs sajutīsities tā, it kā būtu pavisam citā pasaulē. Laika mašīna aizvedīs Jūs atpakaļ Mežonīgo rietumu laikā, pilnā ar interesantiem mītiem, leģendām un reāliem dzīves stāstiem, kas atdzīvojas High Chaparral parkā. Tikai šeit varēsit mesties piedzīvojumos kopā ar bandītiem un drosmīgiem kovbojiem, piedalīties mežonīgās delverībās un jautrās lomu spēlēs, braukt ar tvaika vilcieniem, kuros notiek neticamas lietas!

Ar visu ģimeni izbaudīsit mežonīgo rietumu garu, tieši tā, kā 1800. gados Amerikā, kad te dzīvoja kovboji, noziedznieki, šerifi, meksikāņi un indiāņi. Te satiksit High Chaparral galveno varoni Laimīgo Lūku (Lucky Luke) un varbūt notversit brāļus huligānus Daltonus, kuri slapstās šajos apvidos. Senajā Meksikā satiksit leģendāro Zorro un varēsit vērot, cik meistarīgi viņš pārvalda savu floreti un veikli pārspēj visus ļaundarus.

​​​Jautri piedzīvojumi visai ģimenei​

Piedzīvojumi visai ģimenei​

​Ko darīt High Chaparral, atradīs ne tikai tie, kuri ir izslāpuši pēc piedzīvojumiem, bet arī visi pārējie, kuri vēlas vienkārši labi pavadīt laiku ar ģimeni vai draugiem. Bērnu iecienītākā vieta ir miniatūrā Bufalo pilsēta, kur mazie var kļūt par īstiem mežonīgo rietumu varoņiem. Arī ceļojums ar senlaicīgu vilcienu ir populārs piedzīvojums, jo nekad nevar zināt, kas gaida aiz nākamā pagrieziena... Ja vēlaties atpūsties, iesakām doties ceļojumā pa upi ar tvaikoni vai pabraukāt pa prēriju ar senlaicīgu karieti, bet varbūt apmeklēt visskaistāko baznīcu Mežonīgajos Rietumos. Ja meklējat, ko vēl varētu paveikt un kas būtu gan interesanti, gan izglītojoši, Jūs vienmēr varat pamēģināt iegūt zeltu, palīdzēt jaunienācējam Svenam-Ērikam uzcelt māju, iepazīties ar kalēja amatu vai apmeklēt Big Bengt muzeju. Ja Jums patīk dzīvnieki, varēsit paglāstīt vai pat izjāt ar zirgiem un ponijiem, apskatīt kazas, ēzeļus un arī gandrīz izmirušo bizonu baru.

Izrādes

​Parka aktieri un mākslinieki aizvedīs Jūs pasaulē, kas ir pilna saviļņojuma, jautru izrāžu, deju un mūzikas. Dienu sāciet kopā ar mūsu varoni Lucky Luke, kurš ar bērnu palīdzību notver bravūrīgos brāļus Daltonus. Mežonīgo Rietumu izrādē Jūs redzēsit drosmīgo kovboju un viņu sieviešu cīņu par taisnību pret bruņotajiem bandītiem un dažādiem noziedzniekiem. Vienreizīgs šovs ar elpu aizraujošiem trikiem, sprādzieniem un pistoļu šāvieniem, kurus dzirdēsit tieši ielās. Pēc tam dodieties uz indiāņu salu un Bengt tirgu, kur vietējie amerikāņi stāsta savu vēsturi caur dejām un mūziku. Pēc pusdienām dzirdēsit noslēpumainas skaņas, kas plūst no senās Meksikas, kur varēsit satikt arī slaveno Zorro.

Ēdināšana

Ja esat izsalkuši, High Chaparral ir daudz jauku vietu, kur var paēst. Mūsu galvenais restorāns atrodas Diligensen, kurā var izvēlēties ēdienu no pašapkalpošanās restorāna vai a la carte ar sātīgiem hamburgeriem un steiku. Jaunums Mežonīgajos Rietumos – svaigas picas, kuras varat nogaršot Monolitos restorānā. Ja meklējat kaut ko asāku, iesakām doties uz Mexican Cantina restorānu, kas atrodas Senajā Meksikā. Tajā asie tako, burito un načo tiek noskaloti ar vēsu atsvaidzinošu dzērienu. Hamburgeru bārs – Vecā Deiva hamburgeri, Kristīnes krodziņā tiek tirgotas zviedru vafeles ar putukrējumu un ievārījumu, turklāt parkā ir arī daudz kafejnīcu un ēdienu kiosku, kuros var nopirkt sviestmaizes, salātus un uzkodas. Ja vēlaties ņemt līdzi savu piknika grozu, parkā ir daudz vietu, kur varat apsēsties un paēst.
Kas gan tie par Mežonīgajiem Rietumiem bez kroga, kurā var iedzert? High Chaparral ir trīs bāri, kuros var noskalot putekļus ar glāzi atsvaidzinoša dzēriena. Cheyenne bārs atrodas pie pašas parka ieejas, Keitas bāru atradīsit uz galvenās ielas, bet River City bāru – netālu no Indiāņu salas un Senās Meksikas. 

Naktsmītne

Viesnīca Big Bengt​

​Varat izvēlēties divvietīgu istabiņu ar vannas istabu vai četrvietīgus apartamentus visai ģimenei ar virtuvi, viesistabu un vannas istabu.

Namiņi

Blakus parkam ir trīs veidu namiņi ar istabām, kurās var apmesties no četrām līdz astoņām personām. Bāru ciematā tiek piedāvātas vietas ar 6-8 gultām. Zelta ciematiņā ir četrvietīgi namiņi, kas paredzēti ģimenēm vai grupām. Visjaunākie namiņi ar 4-6 vietām atrodas Corral teritorijā.​

Kempings​

High Chaparral kempings ir viens no lielākajiem Zviedrijā ar vairāk nekā 60 namiņiem un 600 vietām dzīvojamām piekabēm, treileriem un teltīm. Šis ģimenēm draudzīgais kempings atrodas pavisam blakus High Chaparral parkam. Blakus kempingam ir ezers ar pludmali, mazs veikals, kurā var nopirkt nepieciešamākās lietas, un bārs ar āra terasi, kur varēsit izbaudīt siltos vasaras vakarus.​

​​Darba laiks:

Maijs 26.-27, 10:00-18: 00

Jūnijs 2-3, 9-10, 15-28, 10:00-18:00

Jūnijs 29  līdz augustam 12 katru dienu 10:00-18:00

Augusts 13-19, augustam 31 – septembris 2, 10:00-18:00

Biļešu cenas:

1 diena – 23,80 (31,70) EUR

2 dienas – 31,70 (39,60) EUR

Bērni, kuri nav garāki par 1 m, tiek ielaisti bez maksas. 

Cenā ir iekļautas visas izrādes.​

Cenas iekavās attiecas uz vasaras periodu.​ (29. jūnijs. - 12. augusts.)

Papildus jāmaksā par braucienu ar vilcienu (4,95 EUR), zelta iegūšanu (2,97 EUR), šaušanu (2,97 EUR), par muzeja apmeklējumu (2,97  EUR).

Adrese: High Chaparral, Box 56, SE-SE-330 33​ Hillerstorp​

Vairāk informācijas: http://www.highchaparral.se/en/​​