​​​Slēpošana Zviedrijā – izklaide visai ģimenei

Mullsjö Alpin” slēpošanas bāze 

​„Mullsjö Alpin” slēpošanas bāze ir paredzēta gan pieredzējušiem slēpotājiem, gan iesācējiem. Te ir ierīkotas trases arī bērniem. Savukārt snovbordisti varēs izmēģināt savus spēkus uz „Big Jump” tramplīniem un nobraucieniem, kuru slīpums atsevišķās vietās ir 30 grādi.​

Pacēlāji stundā var uzcelt līdz 3900 cilvēku, tāpēc rindā nebūs ilgi jāgaida. Bērnu trasēs ir ierīkoti lēni pacēlāji. Iesācēji varēs mācīties slēpot īpaši viņiem ierīkotās īsākās slēpošanas trasēs, kurās nav pacēlāju, un tāpēc varēs slēpot bez maksas (nav nepieciešama „skipass”).

Attālums no Karlshamnas: ~ 258 km

Vairāk informācijas šeit​.

Kur var apmesties:

„A6 Hotell & Vandrarhem” (viesnīca + hostelis) – jauka viesnīca blakus ezeram. Viesnīca piedāvā istabas, kas ir piemērotas arī lielākam pulkam cilvēku. Vairāk informācijas šeit​.​

„Mullsjö” viesnīca atrodas blakus slēpošanas bāzei. Jūsu ērtībām viesnīcā ir ierīkots baseins un darbojas restorāns.

Vairāk informācijas šeit​.​

ISABERG slēpošanas bāze ​


„Isaberg” ir viens no lielākajiem un iecienītākajiem ziemas kūrortiem Dienvidzviedrijā. Te atradīsiet septiņas dažādas sarežģītības slēpošanas trases, kuru kopējais garums ir 6 km. Trases apkalpo 6 pacēlāji. Te darbojas arī īpašas trases snovbordistiem. Ir ierīkota atsevišķa zona bērniem. Isaberge darbojas inventāra nomas punkts un slēpošanas skola, par kuru ir ļoti labas atsauksmes.

Attālums no Karlshamnas: ~190 km.

Vairāk informācijas šeit​.​

Citi slēpošanas kūrorti reģionā


„Vallåsen” slēpošanas zona. „Vallåsen” slēpošanas kūrortā visu līmeņu slēpotāji atradīs trasi, kas ir piemērota viņu spējām. Kūrortā darbojas trīsvietīgi un četrvietīgi pacēlāji. Garākais nobrauciens ir 1260 m.

Attālums no Karlshamnas: ~145 km.

Vairāk informācijas šeit​.


„Vångabacken” slēpošanas zona. Nelielais slēpošanas kūrorts ir ļoti iecienīts vietējo iedzīvotāju vidū. Te darbojas slēpošanas skola, tiek iznomāts inventārs. Darbojas neliela viesnīca.

Attālums no Karlshamnas: ~30 km.

Vairāk informācijas šeit​.​